Mini AA svítilna Maglite
Ikonický u Maglite, Mini je malá baterka s xenonovou žárovkou.
Má výkon 14 lumenů a paprsek je nastavitelný pouhým otočením hlavy.
• Přesné osvětlení
• Napájení 2 bateriemi AA/LR06
• Osvětlení s nastavitelným paprskem otáčením hlavy: soustředěné nebo široké
• Výkon: 14 lumenů
• Dosvit až 96 metrů
• Autonomie 5h15 při plném výkonu
• Umístěte v režimu svíčky
• IPX4 voděodolný
• Odolá pádu z 1 metru
• Eloxovaný exteriér i interiér pro odolnost proti korozi
Prodává se se dvěma bateriemi LR06
10 let záruka

398 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 107 g |
| Maximální množství světla | 14 lumenů |
| Intenzita světla | 2305 kandel |
| Vzdálenost max | 47 m |
| Hydroizolace | IPX4 (odolný vůči povětrnostním vlivům a prachu) |
| Jídlo | 2 hromádky AA/LR06 |
| Rozměry | 146 mm (délka) |
| Průměr hlavy lampy | 25.4 mm |
| Průměr těla lampy | 18 mm |