Μίνι AA φακός Maglite
Εμβληματικό στο Maglite, το Mini είναι ένας μικρός φακός με λάμπα Xenon.
Έχει έξοδο 14 lumens και η δέσμη ρυθμίζεται με απλή περιστροφή της κεφαλής.
• Φωτισμός ακριβείας
• Τροφοδοτείται από 2 μπαταρίες AA/LR06
• Φωτισμός με ρυθμιζόμενη δέσμη με περιστροφή της κεφαλής: συγκεντρωμένος ή φαρδύς
• Ισχύς: 14 lumens
• Φώτα έως 96 μέτρα
• Αυτονομία 5h15 σε πλήρη ισχύ
• Τοποθετήστε σε λειτουργία κεριού
• Αδιάβροχο IPX4
• Αντέχει σε πτώση 1 μέτρου
• Ανοδιωμένο εξωτερικό και εσωτερικό για αντοχή στη διάβρωση
Πωλείται με δύο μπαταρίες LR06
10 χρόνια εγγύηση

398 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 107 g |
| Μέγιστη ποσότητα φωτός | 14 lumens |
| Ελαφριά ένταση | 2305 καντήλες |
| μέγιστη απόσταση | 47 m |
| Στεγανοποίηση | IPX4 (ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και στη σκόνη) |
| Φαγητό | 2 μπαταρίες AA/LR06 |
| Διαστάσεις | 146 mm (μήκος) |
| Διάμετρος κεφαλής λαμπτήρα | 25.4 mm |
| Διάμετρος σώματος λαμπτήρα | 18 mm |