Flashlight Mini AA Maglite
Íocónach ag Maglite, is flashlight beag é an Mini le bolgán Xeanón.
Tá aschur 14 lumens aige agus is féidir an bhíoma a choigeartú ach an ceann a chasadh.
• Soilsiú beachtais
• Cumhachtaithe ag 2 chadhnraí AA/LR06
• Soilsiú le bhíoma inchoigeartaithe ag casadh an ceann: tiubhaithe nó leathan
• Cumhacht: 14 lumens
• Soilse suas go dtí 96 méadar
• Neamhspleáchas 5h15 ag lánchumhacht
• Seasamh i mód coinneal
• IPX4 resistant uisce
• Seasann titim 1 méadar
• Taobh amuigh agus taobh istigh anodized le haghaidh friotaíocht creimeadh
Díolta le dhá chadhnraí LR06
bharántas 10 mbliana

398 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 107 g |
| Uasmhéid solais | 14 lúman |
| Déine solais | 2305 coinnle |
| Fad max | 47 m |
| Uiscedhíonta | IPX4 (resistant aimsir agus deannaigh) |
| Bia | 2 chairn AA/LR06 |
| Toisí | 146mm (fad) |
| Trastomhas ceann lampa | 25.4 mm |
| Trastomhas comhlacht lampa | 18 mm |