P030149
Latarka czołowa DUO S Petzl
Duo S to niezwykle mocna czołówka o mocy 1100 lumenów (tryb Boost).
Wytrzymały, wodoodporny i ładowalny, wyposażony w automatyczną funkcję antyodblaskową (FACE2FACE).
• Solidny, wodoodporny (IP 67) i niezawodny
• 5 mocy oświetlenia i tryb doładowania
• Technologia stałego oświetlenia
• Szerokie, mieszane lub skupione wiązki
• Zasilany baterią litowo-jonową Accu 2
• Maksymalna moc: 1100 lumenów
• Odległość oświetlenia: do 200m
• Autonomia: do 23h
Czołówka odpowiednia do speleologii, biegów na orientację, jazdy na rowerze i aktywności w środowisku naturalnym

196 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 370 g |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE |
| typ belki | szeroki, mieszany lub skoncentrowany |
| Maksymalna ilość światła | 1100 lumenów |
| maksymalna odległość | 200 m |
| Maksymalna autonomia | ahh |
| Hydroizolacja | IP 67 (wodoodporność do -1 m) |
| Żywność | ładowarka sieciowa 110/240 V |
| Typ Baterii | Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh ACCU 2 |
| Numer referencyjny producenta | E80CHR |
Latarka czołowa DUO S to bardzo wydajna latarka czołowa z najwyższej półki, wyposażona w akumulator 3200 mAh Accu 2. Przystosowana do speleo, latarka czołowa DUO S może być noszona bezpośrednio z pałąkiem na głowę lub przymocowana do kasku za pomocą przednich/tylnych płyt montażowych dostępnych jako opcja.
• Solidny front
- wodoodporność do -1 metra przez 30 minut w słodkiej wodzie (IP67)
- Odporny na wstrząsy, upadki i zgniecenia
• Pięć trybów stałego oświetlenia i tryb Boost, aby dostosować oświetlenie do każdej sytuacji
- Oświetlenie o niskiej intensywności z szeroką wiązką zapewnia długą żywotność baterii (23h)
- oświetlenie wiązką mieszaną o intensywności dostosowanej do komfortowego widzenia zbliżeniowego
- Oświetlenie ruchu z mieszaną wiązką zapewnia skoncentrowany komponent dla wydajnej nawigacji
- mocniejsze, szybko poruszające się oświetlenie z mieszaną wiązką, aby przewidzieć teren
- widzenie na odległość z bardzo skupioną wiązką pozwalającą widzieć daleko
- Zwiększenie oświetlenia dla maksymalnej mocy 1100 lumenów
• Akumulator 2
- litowo-jonowy akumulator litowo-jonowy najnowszej generacji 3200 mAh ładowany w 4 godziny przez ładowarkę sieciową
- wskaźnik stanu ładowania
- wymienna bateria, możliwość wyboru kilku baterii w celu zwiększenia autonomii podczas wyprawy
• Funkcja przeciwodblaskowa FACE2FACE
ta bardzo ciekawa funkcja pozwala osobom korzystającym z lamp z serii DUO na zwrócenie się do siebie bez oślepiania, strumień świetlny automatycznie zmniejsza się, gdy dwie lub więcej wiązek naprzeciw siebie
• Niezawodny front end z praktycznymi funkcjami
- stabilny front dzięki zdalnemu pojemnikowi energetycznemu z tyłu głowy
- duży ergonomiczny przycisk do użytku nawet w rękawiczkach
- automatyczne przełączanie w tryb rezerwowy, gdy baterie są prawie rozładowane
- automatyczne blokowanie zapobiegające przypadkowemu zapłonowi podczas transportu i przechowywania
Opaska Duo S jest odpinana i można ją prać w pralce.
Opcjonalnie dostępne są płyty montażowe do kasków jaskiniowych i rowerowych oraz do kierownicy rowerowej.
Duo S można przymocować bezpośrednio do kasku Boreo Caving, który ma zamontowaną płytę montażową.
• Wydajność oświetlenia
• Kompatybilne akcesoria