P030149
ceannlampa DUO S Petzl
Is ceannlampa ultra-chumhachtach é an Duo S le 1100 lumens (modh Treisiú).
Láidir, uiscedhíonach agus in-athluchtaithe, tá sé feistithe le feidhm uathoibríoch frith-dazzle (FACE2FACE).
• Láidir, uiscedhíonach (IP 67) agus iontaofa
• 5 chumhacht soilsithe agus modh treisithe
• Teicneolaíocht Soilsiú Tairiseach
• Bíomaí leathana, measctha nó dírithe
• Cumhachtaithe ag ceallraí litiam-ian Accu 2
• Aschur uasta: 1100 lumens
• Fad soilsithe: suas le 200m
• Neamhspleáchas: suas le 23h
Ceannlampa atá oiriúnach don phluais, don treodóireacht, don rothaíocht agus do ghníomhaíochtaí a chleachtaítear sa timpeallacht nádúrtha

196 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 370 g |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE |
| cineál bhíoma | leathan, measctha nó dírithe |
| Uasmhéid solais | 1100 lúman |
| Fad max | 200 m |
| Féinriail uasta | 23h |
| Uiscedhíonta | IP 67 (uiscedhíonach suas le -1 m) |
| Bia | príomhlíonra charger 110/240 V |
| Cineál Ceallra | 3200 mAh ACCU 2 litiam-ian |
| Tagairt monaróir | E80CHR |
Is ceannlampa ardchumhachtach é ceannlampa DUO S atá feistithe le ceallraí 3200 mAh Accu 2. Arna chur in oiriúint don phluais, is féidir ceannlampa DUO S a chaitheamh go díreach leis an gceannbhanda nó a cheangal le clogad ag baint úsáide as na plátaí gléasta tosaigh / cúil atá ar fáil mar rogha.
• Tosaigh láidir
- uiscedhíonta suas le -1 méadar ar feadh 30 nóiméad in uisce úr (IP67)
- Frithsheasmhach in aghaidh suaitheadh, titim agus brú
• Cúig mhodh Soilsiú Tairiseach agus modh Treisiú chun an soilsiú a oiriúnú d'aon chás
- soilsiú léas leathan déine íseal le haghaidh saolré ceallraí fada (23h)
- soilsiú le léas measctha le déine atá oiriúnaithe d'fhís chompordach gaireachta
- soláthraíonn soilsiú gluaiseachta le léas measctha comhpháirt dhírithe le haghaidh loingseoireachta éifeachtach
- soilsiú le léas measctha níos cumhachtaí a ghluaiseann go tapa chun an tír-raon a réamh-mheas
- fís i bhfad i gcéin le léas an-dírithe a ligeann duit a fheiceáil i bhfad ar shiúl
- Soilsiú a threisiú le haghaidh aschur uasta 1100 lúman
• Accu 2 in-athluchtaithe
- an ghlúin is déanaí de 3200 mAh Ceallraí litiam-ian Litiam-ian in-athluchtaithe i 4 uair an chloig ag príomhlíonra
- táscaire stádais luchtaithe
- cadhnra inbhainte, an fhéidearthacht roinnt cadhnraí a roghnú chun neamhspleáchas an turais a mhéadú
• Feidhm frith-glare FACE2FACE
cuireann an fheidhm an-suimiúil seo ar chumas daoine a úsáideann lampaí ón raon DUO aghaidh a thabhairt ar a chéile gan dazzling, laghdaítear an t-aschur solais go huathoibríoch nuair a bhíonn dhá bhíoma nó níos mó ag tabhairt aghaidh ar a chéile
• Ceann tosaigh iontaofa le feidhmeanna praiticiúla
- tosaigh cobhsaí a bhuíochas leis an mbosca fuinnimh iargúlta ar chúl an chinn
- cnaipe mór eirgeanamaíochta le húsáid fiú le lámhainní
- aistriú uathoibríoch go mód cúltaca nuair a bhíonn na cadhnraí beagnach folamh
- glasáil uathoibríoch chun adhaint thaisme a chosc le linn iompair agus stórála
Tá an banna ceann Duo S inscortha agus in-nite meaisín.
Tá plátaí gléasta le haghaidh uaimheanna agus clogaid rothair chomh maith le barraí láimhe rothair ar fáil mar rogha.
Is féidir an Duo S a cheangal go díreach leis an gclogad Uaimheanna Boreo a bhfuil pláta gléasta gléasta aige.
• Feidhmíocht soilsithe
• Gabhálais comhoiriúnacha