B010050
SERIA SZLAKOWA 2018-2019
Trail Ergo Cork Kijki trekkingowe Black Diamond
Kijki całoroczne z wygiętym uchwytem dla maksymalnego komfortu podczas ćwiczeń.
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Ergonomiczny uchwyt z naturalnego korka pod kątem 15 stopni
• Antypoślizgowe przedłużenie piankowe pod uchwytem
• Wyściełany pasek na rękę 360 stopni
• 2 systemy regulacji talii FlickLock
• Wymienne końcówki z węglików spiekanych Tech
• Cienkie krążki do trekkingu i szerokie do zimowego puchu
Regulowana wysokość: 74-140 cm
Sprzedałem parę

82 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 510g (para) |
| Ciąć | regulowany: 74-140cm |
| Długość po złożeniu | 74 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | ergonomiczny pod kątem 15° / oddychający korek z lekką i przyczepną przedłużką z pianki EVA |
| pasek na rękę | Wyściełany pasek 360 stopni |
| Punkt | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Pralka | cienkie krążki trekkingowe i duże krążki Powder do śniegu w puchu |
| Numer referencyjny producenta | BD112153 |
Kijki trekkingowe Trail Ergo Cork Black Diamond są wyposażone w ergonomiczny uchwyt, który dzięki kątowi 15 stopni jest idealnie umieszczony dla wygody.
Rękojeść z naturalnego korka jest idealna do odprowadzania potu.
System podwójnej regulacji zaworu jest prosty i zapewnia doskonałe naprężenie pasm.
Kijki Trail Ergo Cork są szczególnie interesujące, ponieważ mają cechy przydatne zarówno latem, jak i zimą: antypoślizgowe przedłużenie piankowe pod chwytem oraz duże krążki do puchu.
Końcówki z węglika Tech zapewniają bardzo dobrą przyczepność i są wymienne.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Excellent
Très bon service de vente, disponibles à trouver des solutions. Envoi très rapide et soigné, produit conforme. Je recommande
Bâtons black Diamond
Vendeur très professionnel, à l’écoute du client, de bon conseil. Livraison rapide . Site à recommander!
Super service
Merci Michaël pour le temps et les conseils qui m'ont amené à acheter ces bâtons. Service et livraison impeccable! Pas encore essayé mais le produit est très bien fini, inspire confiance et répond à mes critères pour faire le GR20.
Manque uniquement les pointes Tech Tips Rubber Z-Pole Black Diamond ref 010057 car non fourni, c'est dommage Black Diamond aurait pu les inclures.