B010050
SÈRIE TRAIL 2018-2019
Bastons de trekking Trail Ergo Cork Black Diamond
Pals per a totes les estacions amb un mànec inclinat per a la màxima comoditat durant l'exercici.
• Baston telescòpic de 3 seccions
• Mànec ergonòmic de suro natural d'angle de 15 graus
• Extensió d'escuma antilliscant sota el mànec
• Corretja de mà encoixinada de 360 u200bu200bgraus
• 2 sistemes d'ajust de cintura FlickLock
• Puntes de carbur Tech intercanviables
• Discos prims per a trekking i discos amples per a pols d'hivern
Altura regulable: 74-140cm
Vengut el parell

82 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 510 g (par) |
| Tallar | ajustable: 74-140cm |
| Longitud plegada | 74 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock |
| Gestionar | ergonòmic inclinat 15° / suro transpirable amb extensió d'escuma EVA lleugera i adherent |
| corretja de mà | Corretja encoixinada de 360 u200bu200bgraus |
| Punt | Puntes de carbur de tecnologia intercanviables |
| Rentadora | Discos de trekking prims i discos de pols grans per a neu pols |
| Referència del fabricant | BD112153 |
Els bastons de trekking Trail Ergo Cork Black Diamond disposen d'un mànec ergonòmic que es col·loca idealment per a la comoditat gràcies al seu angle de 15 graus.
El mànec de suro natural és ideal per eliminar la suor.
El sistema d'ajust de doble vàlvula és senzill i ofereix un ajustament excel·lent dels fils.
Els pals de suro Trail Ergo són especialment interessants perquè tenen característiques per al seu ús tant a l'estiu com a l'hivern: una extensió d'escuma antilliscant sota l'empunyadura, així com grans discos de pols per a neu pols.
Les puntes de carbur Tech ofereixen una molt bona adherència i són intercanviables.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Excellent
Très bon service de vente, disponibles à trouver des solutions. Envoi très rapide et soigné, produit conforme. Je recommande
Bâtons black Diamond
Vendeur très professionnel, à l’écoute du client, de bon conseil. Livraison rapide . Site à recommander!
Super service
Merci Michaël pour le temps et les conseils qui m'ont amené à acheter ces bâtons. Service et livraison impeccable! Pas encore essayé mais le produit est très bien fini, inspire confiance et répond à mes critères pour faire le GR20.
Manque uniquement les pointes Tech Tips Rubber Z-Pole Black Diamond ref 010057 car non fourni, c'est dommage Black Diamond aurait pu les inclures.