B010050
SRAITH TRAIL 2018-2019
Conair Ergo Corcaí Trekking Polannaigh Black Diamond
Cuaillí uile-séasúir le hanla dronuilleach le haghaidh an chompord uasta le linn aclaíochta.
• bata teileascópach 3-alt
• Láimhseáil corc nádúrtha uillinn 15 céim eirgeanamaíochta
• Síneadh cúr neamh-duillín faoin láimhseáil
• Strap láimhe padded 360 céim
• 2 chóras coigeartaithe waist FlickLock
• Leideanna cairbíde Tech idirmhalartaithe
• Muc tanaí le haghaidh Trekking agus laonna leathan le haghaidh púdar geimhridh
Airde inchoigeartaithe: 74-140cm
Dhíol an péire

82 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 510g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 74-140cm |
| Fad fillte | 74 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock |
| Láimhseáil | eirgeanamaíochta dronuilleach 15° / corc breathable le síneadh cúr EVA éadrom agus grippy |
| strap láimhe | Strap padded 360 céim |
| Pointe | Leideanna chomhdhúile idirmhalartaithe Tech |
| Washer | laonna Trekking tanaí agus lachain Púdar mór le haghaidh sneachta púdar |
| Tagairt monaróir | BD112153 |
Gné na cuaillí fálróid Conaire Ergo Corcaigh Dubh Diamond le láimhseáil eirgeanamaíochta atá suite go foirfe le haghaidh compord a bhuíochas dá uillinn 15 céim.
Tá an láimhseáil corc nádúrtha iontach chun allais a chaitheamh.
Tá an córas coigeartaithe comhla dúbailte simplí agus cuireann sé géarú den scoth ar na snáitheanna.
Tá cuaillí Trail Ergo Cork suimiúil go háirithe toisc go bhfuil gnéithe acu le húsáid sa samhradh agus sa gheimhreadh araon: síneadh cúr neamh-duillín faoin greim chomh maith le pucks móra Púdar le haghaidh sneachta púdar.
Tugann na leideanna chomhdhúile Tech greim an-mhaith agus tá siad idirmhalartaithe.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Excellent
Très bon service de vente, disponibles à trouver des solutions. Envoi très rapide et soigné, produit conforme. Je recommande
Bâtons black Diamond
Vendeur très professionnel, à l’écoute du client, de bon conseil. Livraison rapide . Site à recommander!
Super service
Merci Michaël pour le temps et les conseils qui m'ont amené à acheter ces bâtons. Service et livraison impeccable! Pas encore essayé mais le produit est très bien fini, inspire confiance et répond à mes critères pour faire le GR20.
Manque uniquement les pointes Tech Tips Rubber Z-Pole Black Diamond ref 010057 car non fourni, c'est dommage Black Diamond aurait pu les inclures.