G010120
BESCHIKBAAR - ONMIDDELLIJKE VERZENDING
De Terre de trek Walnut Opinel is een authentieke wandelstok bedoeld voor wandelen of wandelen in het bos.
Telescopisch, het bestaat uit 4 aluminium strengen met fineer van walnoothout, de specificiteit bevindt zich op het niveau van het handvat door een Opinel van kaliber n°6 te integreren.
Ideaal voor wandelingen in het bos en voor het plukken van paddenstoelen.
Stok gemaakt in Frankrijk in Grenoble met kastanjehouten handvat gemaakt in Chartreuse.
Levenslange garantie.
Afzonderlijk verkocht met een ring van 60 mm



117 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | Ultra Tech 7075 aluminium met walnootfineer |
| Gewicht | 242 g |
| Snee | verstelbaar 68-135cm (max) |
| Opgevouwen lengte | 68 cm |
| Aantal strengen | 4 |
| klemsysteem: | de mening |
| Draaddiameter: | 18 / 16 / 14 / 12 |
| Omgaan met | kastanjehout (gemaakt in chartreuse) |
| polsbandje | leren schakel |
| Punt | conisch met wolfraam tip |
| Wasmachine | 60 mm |
| Referentie fabrikant: | U10846 |

Voorzien van een schroefklemsysteem is de stok in hoogte verstelbaar van 68 tot 135 cm. Een n°6 kaliber Opinel is gehuisvest in het kastanjehouten handvat, gemaakt in Chartreuse. Het mes blijft tijdens je wandelingen bij de hand.
Liefhebbers van paddenstoelen zullen deze twee-in-één messenstok waarderen.
De Ultra Tech 7075 aluminium samenstelling geeft het een hoge weerstand.
Het handvat van Opinel:
Tijdens de periode die bevorderlijk is voor paddenstoelen of picknicks, is het mes een zeer handig stuk gereedschap...
De kastanjehouten pommel verbergt een Opinel, een slim idee voor de meest luchtige.

Bâton de marche au top
Je l'ai acheté pour mon papa qui est un passionné de rando en Haute Loire, il était ravi. Il est très beau et robuste, petit + pour l'Opinel caché qui a fait son effet. Livraison rapide, rien à dire.
Cadeau original
Livraison rapide. Produit de bonne qualité.
Le cadeau a beaucoup plu avec le petit plus : l’opinion
Baton
Ravie
Baton Opinel
tres beau
Bâton Terre de Trek Noyer Opinel Guidetti
Article conforme à mes attentes. Belle qualité.L'idée de l'opinel intégrée est pratique.
baton terre de trek noyer opinel
tres beau baton de randonnée , je suis satisfaite de mon achat et de la rapidité de livraison
Bâton Terre de Trek Noyer Opinel Guidetti
Content du retour de cet article car je le voulais depuis un certain temps! Je voulais absolument l'avoir et c'est chose faite!
Bâton Terre de Trek Noyer Opinel Guidetti
Esthétique et pratique. Excellent achat.
Bâton terre de trek
Acheter 2 bâtons depuis 2 ans utiliser pour des randonnées très contant de mon achat
Bâton de marche
Super produit, et expédition rapide.
Bâton Terre de Trek Noyer Opinel Guidetti
Très bel article livré rapidement, conforme et en parfait état. Beau design et très belle finition
Tout à fait ce que je cherchais
Offert comme cadeau à un amateur de promenades en foret et cueillette des champignons, ce bâton a été très apprécié.
Meilleur prix du net, livraison rapide et emballage correct.
Ce bâton n'est pas un gadget
Il est original et très fonctionnel.
La qualité de fabrication est excellente et locale de surcroît.
Emballage soigné et livraison rapide en mains propres sur Grenoble : service aux petits oignons !
Original
Acheté pour un cadeau, il a fait sensation.
Réglable en hauteur, au top!
Livraison rapide.
Rien à redire.
Bâton Terre de Trek Noyer Opinel Guidetti
Très bien emballé. Livraison très rapide.
Parfait
Pratique et authentique!
Comment allier l'utile à l'agréable, tout en restant dans l'esprit "nature". En plus ce bâton semble être d'excellent rapport qualité prix. À recommander!