L040018-01
Stick Automático 125 postes Lacal
Gamme Sendeirismo
O sistema de axuste automático de postes é un concepto que foi desenvolvido hai varios anos polo seu inventor Pascal Guidetti.
A altura do bastón axústase automaticamente mediante un botón situado na parte superior do asa.
Non máis perder tempo, axusta a altura do pau segundo a natureza do terreo durante o curso.
Formados por 3 fíos de aluminio 7075 T6, os postes Automatic Stick Lacal son robustos.
As puntas amortiguadas Tip Propuls evitan que as vibracións suban.
• Postes telescópicos de 3 seccións de autoajuste
• Axustable de 70 a 125 cm
• Robustos postes de aluminio T6
• Sistema automático de bloqueo e axuste da parte superior
• Sistema de axuste de solapa Good Lock System na parte inferior
• Mango cómodo de espuma
• Correa de pulso axustable e transpirable
• Punta Propuls Punta amortiguada en carburo de tungsteno
• Discos de sendeirismo e discos anchos para o inverno
Bastóns de sendeirismo desenvolvidos en Francia en Grenoble por Pascal Guidetti, recoñecido inventor do equipamento técnico ao aire libre

497 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | Aluminio 7075 T6 |
| Peso | 560 g por par |
| Cortar | axustable: 70 a 125 cm |
| Lonxitude dobrada | 70 cm |
| Número de fíos | 3 [16 / 14 / 12 mm] |
| sistema de suxeición | sistema automático [parte superior] / solapa Good Lock System [parte inferior] |
| Manexar | Espuma EVA |
| correa de man | transpirable e axustable |
| Punto | amortiguado en carburo de tungsteno |
| Lavadora | verán Inverno |
| Referencia do fabricante | FH-01-060 |
Tecnoloxías:
• Bo sistema de bloqueo
• Empuñadura automática
• Pointe amortie Tip Propuls