L040018-01
Uathoibríoch bata 125 cuaillí Lacal
Cluiche Siúl
Is coincheap é an córas um choigeartú cuaille uathoibríoch a forbraíodh roinnt blianta ó shin ag a aireagóir Pascal Guidetti.
Déantar airde an mhaide a choigeartú go huathoibríoch trí chnaipe ar bharr an hanla a úsáid.
Gan am a chaitheamh níos mó, coigeartaigh airde an bhata de réir nádúr an tír-raon le linn an chúrsa.
Comhdhéanta de 3 shnáithe de 7075 T6 alúmanam, tá na cuaillí Uathoibríoch Stick Lacal láidir.
Cuireann leideanna maolaithe Tip Propuls cosc ar chreathadh ó ardú.
• Cuaillí teileascópacha 3 chuid a choigeartú go huathoibríoch
• Inchoigeartaithe ó 70 go 125 cm
• Cuaillí alúmanaim T6 láidir
• Córas glasála agus coigeartaithe uathoibríoch don chuid uachtarach
• Córas coigeartaithe flap Good Lock System ag bun an leathanaigh
• Láimhseáil cúr compordach
• Strap caol inchoigeartaithe agus breathable
• Tip Propuls taiseadh barr i chomhdhúile tungstain
• Múcaí trekking agus laonna leathana don gheimhreadh
D'fhorbair Pascal Guidetti cuaillí fánaíochta sa Fhrainc i Grenoble, aireagóir clúiteach trealaimh theicniúil lasmuigh

497 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanam 7075 T6 |
| Meáchan | 560 g in aghaidh an phéire |
| Gearr | inchoigeartaithe: 70 go 125 cm |
| Fad fillte | 70 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 [16 / 14 / 12 mm] |
| córas clampála | córas uathoibríoch [cuid uachtarach] / Córas glas maith flap [cuid íochtair] |
| Láimhseáil | cúr EVA |
| strap láimhe | breathable agus inchoigeartaithe |
| Pointe | cushioned i Tungstain chomhdhúile |
| Washer | samhradh Geimhreadh |
| Tagairt monaróir | FH-01-060 |
Teicneolaíochtaí:
• Córas Dea-Glais
• Láimhseáil Grip Uathoibríoch
• Pointe amortie Tip Propuls