L040018-01
Automatická hůl 125 Lacal
Gamme Pěší turistika
Systém automatického nastavení tyče je koncept, který před několika lety vyvinul jeho vynálezce Pascal Guidetti.
Výška hokejky se automaticky nastavuje pomocí tlačítka na horní straně rukojeti.
Už žádné plýtvání časem, během kurzu si upravte výšku hole podle charakteru terénu.
Hůlky Automatic Stick Lacal jsou vyrobeny ze 3 vláken z hliníku 7075 T6 a jsou robustní.
Tlumené špičky Tip Propuls zabraňují nárůstu vibrací.
• Automaticky nastavitelné 3-sekční teleskopické hole
• Nastavitelná od 70 do 125 cm
• Robustní hliníkové tyče T6
• Automatický aretační a nastavovací systém pro horní část
• Systém nastavení klapek Good Lock System ve spodní části
• Pohodlná pěnová rukojeť
• Nastavitelný a prodyšný popruh na zápěstí
• Hrot Hnací tlumený hrot z karbidu wolframu
• Trekové puky a široké puky na zimu
Turistické hole vyvinuté ve Francii v Grenoblu Pascalem Guidetti, známým vynálezcem outdoorového technického vybavení

497 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 T6 |
| Hmotnost | 560 g na pár |
| Střih | nastavitelné: 70 až 125 cm |
| Složená délka | 70 cm |
| Počet pramenů | 3 [16 / 14 / 12 mm] |
| upínací systém | automatický systém [horní část] / klapka Good Lock System [spodní část] |
| Rukojeť | EVA pěna |
| řemínek na ruku | prodyšné a nastavitelné |
| Směřovat | polstrované karbidem wolframu |
| Podložka | léto Zima |
| Reference výrobce | FH-01-060 |
Technologie:
• Dobrý systém zámku
• Automatická rukojeť
• Pointe amortie Tip Propuls