L040018-01
Automatic Stick 125 Lacal κοντάρια
Πεζοπορία παιχνιδιού
Το σύστημα αυτόματης ρύθμισης πόλων είναι μια ιδέα που αναπτύχθηκε πριν από αρκετά χρόνια από τον εφευρέτη του Pascal Guidetti.
Το ύψος του ραβδιού ρυθμίζεται αυτόματα χρησιμοποιώντας ένα κουμπί στο επάνω μέρος της λαβής.
Όχι άλλο χάσιμο χρόνου, προσαρμόστε το ύψος του ραβδιού ανάλογα με τη φύση του εδάφους κατά τη διάρκεια της διαδρομής.
Αποτελούμενοι από 3 σκέλη αλουμινίου 7075 T6, οι πόλοι Automatic Stick Lacal είναι στιβαροί.
Οι αποσβεσμένες άκρες Tip Propuls αποτρέπουν την αύξηση των κραδασμών.
• Αυτόματη ρύθμιση τηλεσκοπικών πόλων 3 τμημάτων
• Ρυθμιζόμενο από 70 έως 125 cm
• Στιβαροί πόλοι αλουμινίου T6
• Αυτόματο κλείδωμα και σύστημα ρύθμισης για το επάνω μέρος
• Σύστημα ρύθμισης πτερυγίου Good Lock System στο κάτω μέρος
• Άνετη λαβή αφρού
• Ρυθμιζόμενος και αναπνεύσιμος ιμάντας καρπού
• Αιχμή Προωθείται αποσβεσμένο άκρο σε καρβίδιο βολφραμίου
• Πουκ για πεζοπορία και φαρδιά ξωτικά για το χειμώνα
Στύλοι πεζοπορίας που αναπτύχθηκαν στη Γαλλία στη Γκρενόμπλ από τον Pascal Guidetti, διάσημο εφευρέτη τεχνικού εξοπλισμού εξωτερικού χώρου

497 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Υλικό | αλουμίνιο 7075 Τ6 |
| Βάρος | 560 g ανά ζευγάρι |
| Τομή | ρυθμιζόμενο: 70 έως 125 cm |
| Διπλωμένο μήκος | 70 cm |
| Αριθμός κλώνων | 3 [16 / 14 / 12 mm] |
| σύστημα σύσφιξης | αυτόματο σύστημα [πάνω μέρος] / Πτερύγιο συστήματος Good Lock [κάτω μέρος] |
| Λαβή | Αφρός EVA |
| λουρί για το χέρι | αναπνεύσιμο και ρυθμιζόμενο |
| Σημείο | προστατευμένο από καρβίδιο βολφραμίου |
| Ροδέλα | καλοκαίρι χειμώνας |
| Αναφορά κατασκευαστή | FH-01-060 |
Τεχνολογίες:
• Σύστημα καλού κλειδώματος
• Αυτόματη λαβή
• Pointe amortie Tip Propuls