L040018-01
Stick Automàtic 125 pals Lacal
Gamme Senderisme
El sistema d'ajust automàtic de pals és un concepte que va ser desenvolupat fa diversos anys pel seu inventor Pascal Guidetti.
L'alçada del pal s'ajusta automàticament mitjançant un botó a la part superior del mànec.
No més perdre el temps, ajusta l'alçada del pal segons la naturalesa del terreny durant el recorregut.
Formats per 3 fils d'alumini 7075 T6, els pals Automatic Stick Lacal són robusts.
Les puntes amortides Tip Propuls eviten que les vibracions pugin.
• Pals telescòpics de 3 seccions autoajustables
• Ajustable de 70 a 125 cm
• Pals d'alumini T6 robusts
• Sistema de tancament i ajust automàtic de la part superior
• Sistema d'ajust de solapa Good Lock System a la part inferior
• Mànec còmode d'escuma
• Corretja de canell ajustable i transpirable
• Punta Propuls punta amortida en carbur de tungstè
• Discos de trekking i discos amples per a l'hivern
Bastons de senderisme desenvolupats a França a Grenoble per Pascal Guidetti, reconegut inventor de l'equip tècnic d'exterior

497 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini 7075 T6 |
| Pes | 560 g per parell |
| Tallar | ajustable: de 70 a 125 cm |
| Longitud plegada | 70 cm |
| Nombre de fils | 3 [16 / 14 / 12 mm] |
| sistema de subjecció | sistema automàtic [part superior] / solapa Good Lock System [part inferior] |
| Gestionar | Escuma EVA |
| corretja de mà | transpirable i ajustable |
| Punt | encoixinat en carbur de tungstè |
| Rentadora | estiu Hivern |
| Referència del fabricant | FH-01-060 |
Tecnologies:
• Bon sistema de bloqueig
• Mànec de presa automàtica
• Pointe amortie Tip Propuls