B010634
First Strike Black Diamond Youth Sticks - Serie Trail
Nos sendeiros no verán ou nas rutas con raquetas de neve no inverno, os paus de First Strike acompañarán aos nenos durante o esforzo.
Os paus son axustables de 66 a 110 cm e son axeitados ata a adolescencia e ver máis!
• Bastón para todo tipo de tempo (discos de trekking pequenos e discos de inverno Freeride máis grandes)
• Bastón telescópico de aluminio de 2 seccións (durable)
• Calidade de diamante negro
• Sistema de axuste FlickLock fiable
• Correa de pulso de nylon cómoda e axustable
• Mango curto de goma
• Punta de seguridade de aceiro
Altura axustable: 66-110 cm
Vendo o par

197 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | aluminio |
| Peso | 396 g (par) |
| Cortar | axustable: 66-110 cm |
| Lonxitude dobrada | 66 cm |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | FlickLock |
| Manexar | caucho curto |
| correa de man | correa axustable |
| Lavadora | Discos de sendeirismo e discos de inverno de freeride |
| Referencia do fabricante | BD112228 |
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que se dedican ao camiño.