B010634
First Strike Black Diamond Youth Sticks - Σειρά μονοπατιών
Στα μονοπάτια το καλοκαίρι ή σε πεζοπορίες με χιονοπέδιλα το χειμώνα, τα κοντάρια First Strike θα συνοδεύουν τα παιδιά κατά τη διάρκεια της προσπάθειας.
Τα κοντάρια είναι ρυθμιζόμενα από 66 έως 110 cm και είναι κατάλληλα μέχρι την εφηβεία και δείτε περισσότερα!
• Πόλος παντός καιρού (μικρά ποδαράκια Trekking και μεγαλύτερα χειμερινά μπαστούνια Freeride)
• Τηλεσκοπική σκυτάλη αλουμινίου 2 τμημάτων (ανθεκτικό)
• Ποιότητα μαύρου διαμαντιού
• Αξιόπιστο σύστημα ρύθμισης FlickLock
• Άνετο και ρυθμιζόμενο νάιλον λουράκι καρπού
• Κοντή λαστιχένια λαβή
• Ατσάλινο άκρο ασφαλείας
Ρυθμιζόμενο ύψος: 66-110cm
Πούλησε το ζευγάρι

197 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Υλικό | αλουμίνιο |
| Βάρος | 396 g (ζεύγος) |
| Τομή | ρυθμιζόμενο: 66-110cm |
| Διπλωμένο μήκος | 66 cm |
| Αριθμός κλώνων | 2 |
| σύστημα σύσφιξης | FlickLock |
| Λαβή | κοντό λάστιχο |
| λουρί για το χέρι | ρυθμιζόμενο λουράκι |
| Ροδέλα | Πουκ για πεζοπορία και χειμερινά μπουλόνια freeride |
| Αναφορά κατασκευαστή | BD112228 |
Το σύστημα ρύθμισης "FlickLock" (βαλβίδα):
Το σύστημα προσαρμογής μεγέθους FlickLock σχεδιάστηκε με γνώμονα την αποτελεσματικότητα, τη συμπαγή και την ευκολία χρήσης.
Η ρύθμιση FlickLock είναι κορυφαία όσον αφορά το γρήγορο στυλ και την ελαφρότητα.
Επειδή το βουνό απαιτεί αξιόπιστο και ανθεκτικό εξοπλισμό, η τεχνολογία FlickLock προσφέρει ασφαλείς, γρήγορες, απλές ρυθμίσεις και διευκολύνει τις ώρες που περνάτε στο μονοπάτι.