B010634
First Strike Black Diamond Youth Sticks - Trail Series
Na stezkách v létě nebo na túrách na sněžnicích v zimě budou děti při námaze doprovázet hůlky First Strike.
Hůlky jsou nastavitelné od 66 do 110 cm a jsou vhodné až do puberty a uvidíte více!
• Hole do každého počasí (malé trekové puky a větší zimní freeridové puky)
• 2dílný hliníkový teleskopický obušek (odolný)
• Kvalita Black Diamond
• Spolehlivý systém nastavení FlickLock
• Pohodlný a nastavitelný nylonový popruh na zápěstí
• Krátká gumová rukojeť
• Ocelový bezpečnostní hrot
Nastavitelná výška: 66-110 cm
Pár prodal

197 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 396 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 66-110 cm |
| Složená délka | 66 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukojeť | krátká guma |
| řemínek na ruku | nastavitelný popruh |
| Podložka | Trekové puky a zimní freeridové puky |
| Reference výrobce | BD112228 |
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.