B010634
An Chéad Stailc Bataí Óige Black Diamond - Sraith Conaire
Ar na cosáin i rith an tsamhraidh nó ar hikes snowshoe sa gheimhreadh, beidh na cuaillí Chéad Stailc in éineacht leis na páistí le linn na hiarrachta.
Tá na cuaillí inchoigeartaithe ó 66 go 110 cm agus tá siad oiriúnach suas go dtí an ógántacht agus níos mó a fheiceáil!
• Cuaille uile-aimsire (na lachain bheaga trekking agus laonna geimhridh Freeride níos mó)
• bata teileascópacha alúmanaim 2-alt (marthanach)
• Cáilíocht Black Diamond
• Córas coigeartaithe FlickLock iontaofa
• Strap caol níolón compordach agus inchoigeartaithe
• Láimhseáil rubair ghearr
• Leid sábháilteachta cruach
Airde inchoigeartaithe: 66-110cm
Dhíol an péire

197 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 396g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 66-110cm |
| Fad fillte | 66 cm |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| córas clampála | FlickLock |
| Láimhseáil | rubair gearr |
| strap láimhe | strap inchoigeartaithe |
| Washer | lachain mharcaíochta agus laonna geimhridh freeride |
| Tagairt monaróir | BD112228 |
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.