P030701
Kladka Petzl Mini Traxion
Kladka Petzl Mini Traxion je určena k sestavení zvedacího systému a zejména ke zvedání středních břemen.
Kompaktní, snižuje objem a hmotnost, zejména při technické záchraně nebo lanových pracích.
Otevíratelné, lano lze instalovat do kladky, když je připevněno ke kotvě.
Kladku lze použít s kolíkovou spouští nebo jako jednoduchou kladku aretací spouště ve zvednuté poloze.
• Trojité otevírání pohyblivé příruby, snadné a rychlé
• Lze použít i v rukavicích
• Červený vizuální indikátor, když pohyblivá příruba není zajištěna
• Specifické provedení přírub chránících průchod lana
• Čepová spoušť s evakuační štěrbinou pro optimalizaci provozu za jakýchkoli podmínek (zamrzlé lano, bláto)
• Otvor ve spouště umožňuje instalaci kabelu dálkového ovládání
• Velmi dobrá účinnost (93 %) s hliníkovou kladkou a utěsněným kuličkovým ložiskem
Používá se na lano o průměru 7 až 11 mm

498 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 150 g |
| Materiály | hliník / nerezová ocel / polyamid |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 567 / CE EN 12278 / CE EN 12841 typ B / UKCA / NFPA 2500 Technické použití Kladkový a lanový drapák |
| Min. průměr lana | 7 mm |
| Max průměr lana | 11 mm |
| Typ kladky | utěsněné kuličkové ložisko |
| Průměr kladky | 32 mm |
| Výtěžek | 93 % |
| lámací zátěž | 20 kN (10 kN x 2) |
| Zachycovací kladka probíhá při přetržení | 4 kN |
| Reference výrobce | P054AA00 |
Spécificités:
•Trojčinné otevírání pohyblivé příruby je rychlé a snadné, dokonce i v rukavicích
• Lano lze nainstalovat do kladky Mini Traxion, když je připevněno ke kotvě
• Z bezpečnostních důvodů ukazuje červený vizuální indikátor, že pohyblivá příruba není zajištěna
• Aretace spouště ve zvednuté poloze umožňuje použití Mini Traxion s jednou kladkou