P030684
Kółko Petzl Mini Traxion
Bloczek Petzl Mini Traxion przeznaczony jest do ustawiania systemu podnoszenia, a zwłaszcza do podnoszenia ładunków pośrednich.
Kompaktowy, zmniejsza objętość i wagę, szczególnie podczas ratownictwa technicznego lub prac linowych.
Otwierana, lina może być zainstalowana w krążku po przymocowaniu do kotwicy.
Koła pasowego można używać ze spustem sworzniowym lub jako prostego koła pasowego, blokując spust w pozycji podniesionej.
• Potrójne otwieranie ruchomego kołnierza, łatwe i szybkie
• Można używać nawet w rękawiczkach
• Czerwony wskaźnik wizualny, gdy ruchomy kołnierz nie jest zablokowany
• Specjalna konstrukcja kołnierzy zabezpieczających przejście liny
• Spust kołkowy ze szczeliną ewakuacyjną optymalizujący działanie niezależnie od warunków (zamarznięta lina, błoto)
• Otwór w spustu umożliwia montaż przewodu pilota
• Bardzo dobra wydajność (93%) z aluminiowym kołem pasowym i uszczelnionym łożyskiem kulkowym
Stosowany na linach o średnicy od 7 do 11 mm

500 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 150 g |
| Materiały | aluminium / stal nierdzewna / poliamid |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 567 / CE EN 12278 / CE EN 12841 typ B / UKCA / NFPA 2500 Zastosowanie techniczne Bloczek i chwytak linowy |
| Minimalna średnica liny | 7 mm |
| Maksymalna średnica liny | 11 mm |
| Rodzaj krążka | uszczelnione łożysko kulkowe |
| Średnica krążka | 32 mm |
| Dawać | 93% |
| łamanie obciążenia | 20 kN (10 kN x 2) |
| Krążek przechwytujący w toku zrywającego obciążenia | 4 kN |
| Numer referencyjny producenta | P054AA00 |
Spécificités:
• Potrójne otwieranie ruchomego kołnierza jest szybkie i łatwe, nawet w rękawiczkach
• Linę można zamontować w bloczku Mini Traxion, gdy jest ona przymocowana do kotwicy
• Ze względów bezpieczeństwa czerwony wskaźnik wizualny wskazuje, że ruchomy kołnierz nie jest zablokowany
• Blokada spustu w pozycji podniesionej pozwala na użycie Mini Traxion z jednym bloczkiem