Ok Petzl zamykací karabina - nový model
Karabina Ok Petzl je ideální při použití s u200bu200bkladkou nebo navijákem.
• Oválný tvar pro optimální použití s u200bu200bpřístroji s širokým průřezem
• Fluidní vnitřní design omezující riziko stabilního bodu a usnadňující otáčení karabiny
• Design Keylock pro plynulé zapínání a vypínání
• H sekce pro velmi dobrý úchop při manipulaci
• K dispozici ve 3 verzích pro uzamykací systém:
- Screw-Lock: občasné použití a znečištěné prostředí (červený vizuální indikátor indikuje, že karabina není uzamčena)
- Triact-Lock: časté používání, trojité otevírání zvednutím a otočením kroužku a poté působením na prst
- Ball-Lock: časté používání pro pohodlí automatického zamykání, trojité otevírání zajišťuje použití

530 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | Screw-Lock: 70 g / Triact-Lock: 75 g / Ball-Lock: 75 g |
| Materiály | hliník |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12275 / UIAA |
| Systém zámku | Screw-Lock / Triact-Lock / Ball-Lock |
| Pevnost hlavní osy | Screw-Lock: 25 kN / Triact-Lock: 25 kN / Ball-Lock: 25 kN |
| Otevřený odpor prstů | Screw-Lock: 7 kN / Triact-Lock: 7 kN / Ball-Lock: 7 kN |
| Odpor vedlejší osy | Screw-Lock: 8 kN / Triact-Lock: 8 kN / Ball-Lock: 8 kN |
| Otevírací | Screw-Lock: 22 mm / Triact-Lock: 22 mm / Ball-Lock: 23 mm |
| Reference výrobce | M33A SL / M33A TL / M33A BL |
Supers mousquetons
Très bon matériel
Prduit parfait
C'est le produit qu'il me fallait, solide, Français, livraison au top, merci MG affaires
Parfait
Trés bon mousqueton parfaitement compatible pour une utilisation avec la poulie Speed de chez petzl. Je recommande
Mousqueton
Super prix pour du matériel de qualité