P030701
Petzl Mini Traxion ulóg
Tá an ulóg Petzl Mini Traxion deartha chun córas ardúcháin a bhunú agus go háirithe chun ualaí idirmheánacha a ardú.
Dlúth, laghdaíonn sé mórchóir agus meáchan, go háirithe le linn tarrthála teicniúla nó obair rópa.
Inoscailte, is féidir an rópa a shuiteáil san ulóg nuair a bhíonn sé ceangailte leis an ancaire.
Is féidir an ulóg a úsáid leis an truicear bioráin nó mar ulóg shimplí tríd an truicear a ghlasáil sa suíomh ardaithe.
• Oscailt gníomh triple an flange shochorraithe, éasca agus tapa
• Is féidir é a úsáid fiú le lámhainní
• Táscaire dearg amhairc nuair nach bhfuil an flange soghluaiste faoi ghlas
• Dearadh sonrach na flanges a chosnaíonn sliocht an rópa
• Truicear bioráin le sliotán aslonnaithe chun an oibríocht a bharrfheabhsú, is cuma cad iad na coinníollacha (rópa reoite, láib)
• Ligeann poll sa truicear do chorda cianrialaithe a shuiteáil
• Éifeachtúlacht an-mhaith (93%) le scaifeanna alúmanaim agus imthacaí liathróid séalaithe
Úsáidtear é ar rópa 7 go 11 mm ar trastomhas

498 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 150 g |
| Ábhair | alúmanam / cruach dhosmálta / polaimíd |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 567/CE GA 12278/CE GA 12841 cineál B / UKCA / NFPA 2500 Úsáid Theicniúil Pulley agus Rope grab |
| Trastomhas rópa íosta | 7 mm |
| Trastomhas rópa uasta | 11 mm |
| Cineál sheave | imthacaí liathróid séalaithe |
| Trastomhas sheave | 32 mm |
| Toradh | 93% |
| briseadh ualach | 20 kN (10 kN x 2) |
| Ualach a bhriseadh ar siúl ulóg ghabháil | 4 kN |
| Tagairt monaróir | P054AA00 |
Spécificités:
• Tá oscailt trí ghníomhaíocht an fheire shochorraithe tapa agus éasca, fiú agus lámhainní á chaitheamh
• Is féidir an rópa a shuiteáil san ulóg Mini Traxion nuair atá sé ceangailte leis an ancaire
• Ar mhaithe le sábháilteacht, léiríonn táscaire dearg amhairc nach bhfuil an flange soghluaiste faoi ghlas
• Trí an truicear a ghlasáil san ionad ardaithe is féidir an Mini Traxion a úsáid le hulóg amháin