NOVÝ MODEL ZIMA 2018/2019
Trekové hole Flash Alu-Carbon EL 135 Horizon Conical/PAM s dlouhou pěnovou rukojetí:
- na výběr verze s kónickým hrotem nebo tlumeným hrotem (PAM).
Tyto 4dílné hole jsou vybaveny rychlým a bezpečným systémem nastavení véčkové konstrukce Easy Lock, technologií rychlého nasazení hole Flash Lock (patent Guidetti) a dlouhou ergonomickou pěnovou rukojetí Horizon ideální na zimu.
• 4dílná teleskopická hůl velmi kompaktní ve složeném stavu (41 cm)
• Nastavitelná až do 135 cm
• Dvojitá konstrukce: hliník a 3K uhlík 80 %
• Bleskově rychlý systém nasazení Flash Lock
• Hliníkový nastavovací systém Easy Lock (spolehlivý a odolný)
• Ergonomická rukojeť Horizon R-Go Waves s velmi dobrým úchopem
• Lehký nastavitelný popruh na zápěstí
• Kónická špička s wolframovou špičkou pro velmi dobrý úchop
• Nebo tlumená špička (PAM) pro tlumení nárazů při kontaktu se zemí
• Tenké puky pro trekking a široké puky pro zimní prašan (nové puky Modul H)
Hole vyrobené ve Francii v Grenoblu.
Doživotní záruka.
Prodávám pár se 2 páry podložek (jedna letní, jedna zimní 90 mm)
Hůlky pro celoroční turistiku, skialpinismus a výlety na sněžnicích...



396 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | alu 7075 T6 / uhlík 3K 80% |
| Hmotnost | kónický hrot: 296 g / polstrovaný hrot (PAM): 291 g (na jednu hůl) |
| Střih | nastavitelná až do 135 cm |
| Složená délka | 41 cm |
| Počet pramenů | 4 |
| upínací systém | Hliník Easy Lock |
| Průměr pramene | 16 / 14 / 16 / 16 |
| Rukojeť | Horizon R-Go Waves |
| řemínek na ruku | Lehký pohodlný popruh na zápěstí |
| Směřovat | zúžený s wolframovou špičkou nebo terénně tlumenou špičkou (PAM) |
| Korek | guma |
| Podložka | kónická špička: 60 mm pro trekking a 90 mm pro zimu / polstrovaná špička (PAM): Modul H 50 mm pro trekking a Modul H 90 mm pro zimu |
| Reference výrobce | R10500 / R10510 |

Hůlky Flash Alu-Carbon Horizon jsou vhodné pro zimní turistiku.
Nová rukojeť Horizon osazená lehkým prodyšným páskem zaručuje velmi dobrý úchop s vícenásobným polohováním v závislosti na povaze terénu.
Hůlky těží z hliníkové/karbonové konstrukce. Spodní hliníkový lano pro pevnost a ostatní karbonové lano jej odlehčují.
Alu-Carbon Horizon hůlky Flash, vybavené systémem Flash Lock patentovaným společností Guidetti, se skládají a rozkládají velmi rychle.
Jednoduchým přitlačením na zem a prameny tyčinky se spojí. Chcete-li hůlky složit, stačí stisknout upínací systém.
Tento systém má výhodu získání velmi kompaktních tyčinek pro přepravu. Složené měří pouhých 41 cm.
Vybavený systémem nastavení výšky hole Easy Lock Alu, upravte si výšku hole podle svých představ.
Trekingové podložky lze snadno vyměnit za větší 90 mm podložky (součást dodávky) pro túry na lyžích nebo na sněžnicích.
Hůlky Flash Alu-Carbon jsou k dispozici se 2 typy špiček (dle vašeho výběru): kónická špička s wolframovou špičkou nebo tlumená (PAM) špička s wolframovou špičkou.
Rukojeť Horizon R-Go Waves Guidetti:
Dlouhá pěnová rukojeť Horizon umožňuje čelit svahům při výstupech a zaručuje lepší podporu.
Délka a ergonomie pěny nabízí více poloh a lepší úchop.

Systém rozmístění tyče Flash Lock (patent Guidetti):
Systém nastavení Flash Lock se velmi snadno používá. Má to několik výhod. Otevření a zavření tyče je provedeno během sekundy a bez námahy. Po složení hůl nezabírá místo pro přepravu.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.

Systém Easy Lock Alu:
Nastavovací systém je vybaven zámkem Easy Lock s hliníkovou klapkou a nastavovacím kolečkem opatřeným dorazem pro zajištění větší upínací síly. Hliník dodává systému robustnost, zarážka knoflíku jej drží vždy na svém místě.

Tlumený hrot PAM:
Nová odpružená špička PAM byla vyvinuta tak, aby poskytovala pohodlí při turistice. Tlumí vibrace a tlumí otřesy při kontaktu se zemí. Omezuje hluk a lze jej použít na všech typech terénu. Je vybavena 2 puky Modul H, jedním na léto z poloměkkého materiálu s krátkou vzdáleností pod pukem pro menší zasekávání mezi kameny a jedním na zimu z pružnějšího materiálu s velkou vzdáleností pod pukem pro lepší přilnavost ve sněhu.

Super matériel et super magasin en ligne
Les bâtons que j'attendais. légers, rigides et peu encombrants. Merci MG Affaires