НОВ МОДЕЛ ЗИМА 2018/2019
Flash Alu-Carbon EL 135 Horizon Conical/PAM трекинг щеки с дълга пяна:
- Версии с коничен връх или с демпфериран връх (PAM), от които да избирате
Тези 4-секционни стълбове са оборудвани с бързата и сигурна система за регулиране на мидата Easy Lock, технологията за бързо разгръщане на флаш заключване (патент на Guidetti) и дълга ергономична пяна Horizon, идеална за зимата.
• 4-секционен телескопичен прът, много компактен в сгънат вид (41 см)
• Регулируема до 135 см
• Двойна конструкция: алуминий и 3K карбон 80%
• Светкавично бърза система за разгръщане на Flash Lock
• Алуминиева система за регулиране Easy Lock (надеждна и издръжлива)
• Ергономична дръжка Horizon R-Go Waves с много добър захват
• Лека регулируема каишка за китка
• Конусен накрайник с волфрамов накрайник за много добър захват
• Или демпфериран накрайник (PAM) за абсорбиране на удари при контакт със земята
• Тънки шайби за трекинг и широки шайби за зимна пудра (нови шайби Modul H)
Пръчки, произведени във Франция в Гренобъл.
Доживотна гаранция.
Продават се чифта с 2 чифта шайби (една лятна, една зимна от 90 мм)
Щеки за всесезонен туризъм, ски туризъм и снегоходки...



396 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий 7075 T6 / карбон 3K 80% |
| Тегло | коничен връх: 296 g / мек връх (PAM): 291 g (за една пръчка) |
| Разрез | регулируема до 135 см |
| Сгъната дължина | 41 cm |
| Брой нишки | 4 |
| система за затягане | Easy Lock алуминий |
| Диаметър на нишката | 16 / 14 / 16 / 16 |
| Дръжка | Horizon R-Go Waves |
| ремък за ръка | Лека удобна каишка за китка |
| Точка | заострен с волфрамов накрайник или демпфериран накрайник за всякакъв терен (PAM) |
| корк | каучук |
| шайба | коничен връх: 60 мм за трекинг и 90 мм за зима / омекотен връх (PAM): Modul H 50 мм за трекинг и Modul H 90 мм за зима |
| Референция на производителя | R10500 / R10510 |

Щеките Flash Alu-Carbon Horizon са подходящи за зимен туризъм.
Новата дръжка Horizon, снабдена с олекотена дишаща каишка, гарантира много добър захват с множество позициониране в зависимост от естеството на терена.
Столовете се възползват от алуминиева/въглеродна конструкция. Долната алуминиева нишка за здравина и другите въглеродни нишки я правят по-лека.
Снабдени със системата Flash Lock, патентована от Guidetti, стълбовете Flash Alu-Carbon Horizon се сгъват и разгъват много бързо.
Просто натискане на земята и нишките на пръчката се подстригват заедно. За да сгънете стълбовете, просто притиснете системата за захващане.
Тази система има предимството да получи много компактни пръчки за транспортиране. Сгънати, те са с размер само 41 см.
Оборудван със система за регулиране на височината на стълба Easy Lock Alu, регулирайте височината на стълба по ваш вкус.
Трекинг шайбите могат лесно да бъдат заменени с по-големи 90 мм шайби (доставени) за ски или снегоходки.
Пръчките Flash Alu-Carbon се предлагат с 2 вида накрайници (по ваш избор): конусен накрайник с волфрамов накрайник или демпфериран връх за всякакви терени (PAM) с волфрамов накрайник.
Дръжката Horizon R-Go Waves Guidetti:
Дългата дръжка от пяна Horizon прави възможно изправянето на склонове по време на изкачвания и гарантира по-добра опора.
Дължината и ергономичността на пяната предлагат множество позиции и по-добър захват.

Системата за разполагане на Flash Lock Stick (патент на Guidetti):
Системата за регулиране на Flash Lock е много лесна за използване. Има няколко предимства. Отварянето и затварянето на щеката става за секунда и без усилие. Веднъж сгънат пръчката не заема място за транспортиране.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.

Системата за регулиране Easy Lock Alu:
Системата за регулиране е оборудвана с Easy Lock с алуминиев капак и регулиращо колело, снабдено със ограничител за осигуряване на по-голяма сила на затягане. Алуминият внася здравина на системата, стопата на копчето я държи винаги на място.

Демпферният накрайник на PAM:
Новият омекотяващ пръст на PAM е разработен, за да осигури комфорт при туризъм. Потиска вибрациите и амортизира удара при контакт със земята. Ограничава шума и може да се използва на всички видове терени. Оборудвана е с 2 модула H шайби, една за лятото от полумек материал с малко разстояние под шайбата за по-малко заглушаване между камъните и една за зимата от по-гъвкав материал с голямо разстояние под шайбата за по-добро сцепление в снега.

Super matériel et super magasin en ligne
Les bâtons que j'attendais. légers, rigides et peu encombrants. Merci MG Affaires