L020015
Svetlo predná LED šošovka SEO7R
Dobíjacia čelovka ideálna na beh a preteky v trail-runningoch
• Výkonná a ľahká predná časť (93 g)
• Čelovka s nabíjateľnou lítium-iónovou batériou (v prípade potreby možnosť vložiť batérie AAA-LR06)
• Nastaviteľná hlava
• Typ LED: High End Power LED (blanche) / High End LED (Rouge)
• Nastaviteľný výkon od 20 do 220 lumenov a osvetlenie od 40 do 130 m
• Autonómia 5 až 20 hodín
• Kryt vodotesný proti prúdeniu vody (IPX6)

0 Položka položky
Môžete objednávať, počítajte s týždenným meškaním
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 93 g |
| Maximálne množstvo svetla | 220 lumenov |
| Vzdialenosť max | 130 m |
| Vodeodolný | IP X6 (odolné voči tryskajúcej vode) |
| Jedlo | Lítium-iónová batéria (nabíjateľná) alebo batérie AAA-LR06 |
| Čas načítania | 3,75 hodiny |
| Priemer hlavy svietidla | 35 mm |
| energie | 3,2 Wh |
| Typ LED | High End Power LED Blanc / Rouge |
Čelovka SEO7R Led Lenser bola navrhnutá pre outdoorové športy, ako je trailový beh.
Je ľahký a výkonný, disponuje svetelnými funkciami a osvetlením s technológiou Optisense, ktorá uľahčuje nastavenie osvetlenia.
Batéria sa nabíja bez puzdra svietidla, takže je možné ju nahradiť batériami, ak je vybitá na „preteky na poslednú chvíľu“.
Dvojité použitie batérie alebo batérií vám tiež umožňuje nosiť náhradné batérie, ak je to potrebné.
Odolný voči vode, je ideálny pre iné outdoorové športy (turistika, cyklistika, rybárčenie...).
• Svetelný výkon: