L020015
Προβολέας SEO7R Led Lenser
Επαναφορτιζόμενος προβολέας ιδανικός για τρέξιμο και αγώνες Trail-Running
• Δυνατό και ελαφρύ μετωπικό (93g)
• Προβολέας με επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου (δυνατότητα τοποθέτησης μπαταριών AAA-LR06 εάν χρειάζεται)
• Ρυθμιζόμενη κεφαλή
• Τύπος Led: High End Power LED (Λευκό) / High End LED (Κόκκινο)
• Ρυθμιζόμενη ισχύς από 20 έως 220 lumens και φωτισμός από 40 έως 130 m
• Αυτονομία από 5 έως 20 ώρες
• Αδιάβροχο περίβλημα σε πίδακες νερού (IPX6)

0 Αντικείμενο αντικείμενα
Μπορείτε να παραγγείλετε, να μετρήσετε μια εβδομάδα καθυστέρησης
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 93 g |
| Μέγιστη ποσότητα φωτός | 220 lumens |
| μέγιστη απόσταση | 130 m |
| Στεγανοποίηση | IP X6 (στεγανό σε πίδακες νερού) |
| Φαγητό | Μπαταρία ιόντων λιθίου (επαναφορτιζόμενη) ή μπαταρίες AAA-LR06 |
| Χρόνος φόρτωσης | 3,75 ώρες |
| Διάμετρος κεφαλής λαμπτήρα | 35 mm |
| Ενέργεια | 3.2 Wh |
| Τύπος LED | High End Power LED Λευκό / Κόκκινο |
Ο προβολέας SEO7R Led Lenser έχει σχεδιαστεί για υπαίθρια αθλήματα όπως τρέξιμο σε μονοπάτια.
Τόσο ελαφρύ όσο και ισχυρό, διαθέτει λειτουργίες φωτισμού και φωτισμό με τεχνολογία Optisense, που διευκολύνει τη ρύθμιση του φωτισμού.
Η μπαταρία επαναφορτίζεται χωρίς το περίβλημα της λάμπας, επομένως είναι δυνατή η αντικατάστασή της με μπαταρίες εάν αποφορτιστεί για «έναν αγώνα της τελευταίας στιγμής».
Επίσης, η μπαταρία ή οι μπαταρίες διπλής χρήσης σάς επιτρέπουν να μεταφέρετε εφεδρικές μπαταρίες εάν είναι απαραίτητο.
Αδιάβροχο, είναι ιδανικό για άλλα υπαίθρια αθλήματα (πεζοπορία, ποδηλασία, ψάρεμα...).
• Απόδοση φωτισμού: