L020015
Latarka czołowa SEO7R Led Lenser
Akumulatorowa latarka czołowa idealna do biegania i wyścigów terenowych
• Mocny i lekki front (93g)
• Latarka czołowa z akumulatorem litowo-jonowym (możliwość włożenia baterii AAA-LR06 w razie potrzeby)
• Regulowana głowica
• Typ diody LED: High End Power LED (biały) / High End LED (czerwony)
• Regulowana moc od 20 do 220 lumenów i oświetlenie od 40 do 130m
• Autonomia od 5 do 20 godzin
• Obudowa wodoszczelna na strumienie wody (IPX6)

0 Przedmiot Przedmioty
Możesz zamówić, liczyć tydzień opóźnienia
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 93 g |
| Maksymalna ilość światła | 220 lumenów |
| maksymalna odległość | 130 m |
| Hydroizolacja | IP X6 (odporny na strumienie wody) |
| Żywność | Bateria litowo-jonowa (ładowalna) lub baterie AAA-LR06 |
| Czas ładowania | 3,75 godziny |
| Średnica głowicy lampy | 35 mm |
| Energia | 3.2 Która |
| Typ LED | Wysokiej klasy dioda LED zasilania biała / czerwona |
Latarka czołowa SEO7R Led Lenser została zaprojektowana do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak bieganie w terenie.
Lekki i mocny, posiada funkcje świetlne i oświetlenie z technologią Optisense, która ułatwia regulację oświetlenia.
Akumulator jest ładowany bez obudowy lampy, dzięki czemu można go wymienić na akumulatory w przypadku rozładowania na „wyścig w ostatniej chwili”.
Ponadto bateria lub baterie podwójnego zastosowania pozwalają w razie potrzeby nosić zapasowe baterie.
Wodoodporny, jest idealny do uprawiania innych sportów na świeżym powietrzu (wędrówki, jazda na rowerze, wędkowanie...).
• Wydajność oświetlenia: