L020013
Predné svetlo H14R.2 Led Lenser
Vysokovýkonná lítium-iónová batériová čelovka: ergonómia, výkon, autonómia, kvalita osvetlenia!
S výkonom nad 850 lúmenov (maximálny režim) je H14R.2 určený na profesionálne použitie alebo na outdoorové aktivity (Trail-Running, expedície, rybárčenie atď.).
• Osvetlenie vhodné pre všetky situácie
• Široký uhol šírenia svetla
• Ovládanie výkonu osvetlenia pomocou kruhového tlačidla
• Rôzne režimy osvetlenia (technológia Smart Light)
• Červené zadné bezpečnostné svetlo: stále alebo blikajúce
• Indikácia stavu nabitia batérie LED diódou
• Typ LED: Xtreme Power LED
• Hmotnosť: 340 g
• Výkon od 60 do 1000 lumenov a osvetlenie od 70 do 300 m
• Autonómia 6 až 35 hodín
Rozšírenie na deportáciu dodanej batérie

0 Položka položky
Môžete objednávať, počítajte s týždenným meškaním
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 340 g |
| Maximálne množstvo svetla | 1000 lumenov |
| Vzdialenosť max | 300 m |
| Vodeodolný | IP X4 (odolné voči poveternostným vplyvom) |
| Jedlo | Li-ion batéria (nabíjateľná) |
| Čas načítania | 8 hodín |
| Priemer hlavy svietidla | 37 mm |
| energie | 16,3 Wh |
| Typ LED | Extrémny výkon LED |
| Používa | outdoorové aktivity, Trail-Running, profesionálne, núdzové a záchranárske |
Čelovka Led Lenser H14R.2 je výkonná profesionálna čelovka (450 lumenov v normálnom režime) vybavená vysoko výkonnou lítium-iónovou batériou.
Jeho autonómia a široký rozsah funkcií z neho robí jednu z najefektívnejších lámp na trhu v tomto rade.
Svietidlo ponúka možnosť pripojenia prídavného batériového boxu cez USB konektor, aby sa predĺžila doba používania.
Nastavenie intenzity osvetlenia sa vykonáva pomocou kruhového gombíka.
Hlavu lampy, ktorá sa skladá z pohonnej jednotky, štartovacieho tlačidla a systému riadenia osvetlenia, možno umiestniť do vrecka alebo zavesiť napríklad na opasok. Táto možnosť znižuje hmotnosť na hlave. Napájací zdroj pripojený cez USB cez odolný a flexibilný kábel tak môže vkĺznuť do tašky alebo vrecka.
Svetelný tok môže pri plnom výkone dosiahnuť 1000 lumenov. Autonómia v normálnom režime je 12 hodín a môže dosiahnuť 35 hodín.
Predĺžená svetelná vzdialenosť dosahuje 300 metrov.
Popracovalo sa na ergonómii s ľahko použiteľnými funkciami osvetlenia.
Oblasť osvetlenia spredu široký uhol lúča sa dá ľahko nakloniť.
Nastavenia funkcií a svetelných programov sa riadia kruhovým „Wheel Switch“ umiestneným na zadnom boxe. Tento spínač sa veľmi jednoducho používa a umožňuje užívateľovi byť informovaný o stave nabitia batérie v reálnom čase.
Model H14R.2 má zadné osvetlenie (stále alebo blikajúce), ktoré môže byť veľmi užitočné pri signalizácii jeho prítomnosti napríklad pri práci na ceste.
• Technológia LED Lenser: Technológia inteligentného osvetlenia / Advanced Focus System / Speed u200bu200bFocus
Systémy zaostrovania osvetlenia sú najčastejšie založené na šošovke alebo reflektore. Patentovaný Advanced Focusing System (AFS) kombinuje 2 a vytvára osvetľovací systém, ktorý poskytuje zaostrený lúč na veľké vzdialenosti a rovnomerný lúč pre pozorovanie na blízko. S AFS môžete prepnúť z čítania mapy na osvetlenie na väčšie vzdialenosti (jasné, jasné svetlo, neoslňujúce).
• Svetelný výkon: