L020013
Přední světlomet H14R.2 Led Lenser
Vysoce výkonná čelovka s lithium-iontovou baterií: ergonomie, výkon, autonomie, kvalita osvětlení!
S výkonem přes 850 lumenů (max režim) je H14R.2 určena pro profesionální použití nebo pro outdoorové aktivity (Trail-Running, expedice, rybaření atd.).
• Osvětlení vhodné pro všechny situace
• Široký úhel rozptylu světla
• Ovládání výkonu osvětlení pomocí kruhového tlačítka
• Různé režimy osvětlení (technologie Smart Light)
• Červené zadní bezpečnostní světlo: stálé nebo blikající
• Indikace stavu nabití baterie pomocí LED
• Typ LED: Xtreme Power LED
• Hmotnost: 340g
• Výkon od 60 do 1000 lumenů a osvětlení od 70 do 300 m
• Autonomie 6 až 35 hodin
Prodloužení pro deportaci dodané baterie

0 Položka ks
Můžete objednávat, počítejte s týdenním zpožděním
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 340 g |
| Maximální množství světla | 1000 lumenů |
| Vzdálenost max | 300 m |
| Hydroizolace | IP X4 (odolný vůči povětrnostním vlivům) |
| Jídlo | Li-ion baterie (dobíjecí) |
| Doba načítání | 8 hodin |
| Průměr hlavy lampy | 37 mm |
| Energie | 16,3 Wh |
| Typ LED | Extrémní výkon LED |
| Použití | outdoorové aktivity, Trail-Running, profesionální, nouzové a záchranářské |
Čelovka Led Lenser H14R.2 je výkonná profesionální čelová svítilna (450 lumenů v normálním režimu) vybavená vysoce výkonnou lithium-iontovou baterií.
Jeho autonomie a široký rozsah funkcí z něj činí jednu z nejúčinnějších žárovek na trhu v této řadě.
Lampa nabízí možnost přes USB zásuvku připojit další bateriový box pro prodloužení doby používání.
Nastavení výkonu osvětlení se provádí pomocí kruhového knoflíku.
Hlavu lampy, kterou tvoří pohonná jednotka, startovací tlačítko a systém řízení osvětlení, lze umístit do kapsy nebo zavěsit například na opasek. Tato možnost snižuje váhu na hlavě. Napájecí zdroj připojený přes USB přes odolný a flexibilní kabel tak může vklouznout do tašky nebo kapsy.
Světelný tok může při plném výkonu dosáhnout 1000 lumenů. Autonomie v normálním režimu je 12 hodin a může dosáhnout 35 hodin.
Rozšířená vzdálenost osvětlení dosahuje 300 metrů.
Na ergonomii bylo zapracováno se snadno použitelnými světelnými funkcemi.
Oblast osvětlení zepředu široký úhel paprsku lze snadno naklonit.
Nastavení funkcí a světelných programů se spravuje kruhovým „Wheel Switch“ umístěným na zadním boxu. Tento spínač se velmi snadno používá a umožňuje uživateli být informován o stavu nabití baterie v reálném čase.
Model H14R.2 má zadní osvětlení (stálé nebo blikající), které může být velmi užitečné pro signalizaci jeho přítomnosti například při práci na silnici.
• Technologie Led Lenser: Technologie Smart Light / Advanced Focus System / Speed u200bu200bFocus
Nejčastěji jsou systémy ostření osvětlení založeny na čočce nebo reflektoru. Patentovaný Advanced Focusing System (AFS) kombinuje 2 a vytváří osvětlovací systém, který poskytuje jak zaostřený paprsek dlouhého dosahu, tak rovnoměrný paprsek pro pozorování na blízko. S AFS můžete přepnout ze čtení mapy na osvětlení na větší vzdálenost (jasné, čisté světlo, neoslňující).
• Výkon osvětlení: