L020013
Lampa tosaigh H14R.2 Lionsa faoi stiúir
Ceannlampa ceallraí litiam-ian ardfheidhmíochta: eirgeanamaíocht, cumhacht, uathriail, cáilíocht soilsithe!
Le cumhacht níos mó ná 850 lumens (modh max), tá an H14R.2 beartaithe le haghaidh úsáid ghairmiúil nó le haghaidh gníomhaíochtaí amuigh faoin aer (Rith Conaire, turais, iascaireacht, etc.).
• Soilsiú oiriúnach do gach cás
• Uillinn scaipeadh éadrom leathan
• Bainistiú na cumhachta soilsithe ag baint úsáide as an gcnaipe ciorclach
• Modhanna soilsithe éagsúla (teicneolaíocht Solais Chliste)
• Solas sábháilteachta cúil dearg: seasta nó gealánach
• Léiriú ar stádas muirear ceallraí ag LED
• Cineál faoi stiúir: Xtreme Power LED
• Meáchan: 340g
• Cumhacht ó 60 go 1000 lumens agus soilsiú ó 70 go 300m
• Neamhspleáchas 6 go 35 uair an chloig
Síneadh chun an ceallraí soláthraithe a ionnarbadh

0 Item Items
Is féidir leat a ordú, comhaireamh seachtain de mhoill
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 340 g |
| Uasmhéid solais | 1000 lúman |
| Fad max | 300 m |
| Uiscedhíonta | IP X4 (aimsirdhíonach) |
| Bia | Ceallraí Li-ian (in-athluchtaithe) |
| Am luchtaithe | 8 n-uaire |
| Trastomhas ceann lampa | 37 mm |
| Fuinneamh | 16.3 Wh |
| Cineál stiúir | Extrem Power LED |
| Úsáidí | gníomhaíochtaí amuigh faoin aer, Conair-Rith, gairmiúla, éigeandála agus tarrthála |
Is ceannlampa gairmiúil cumhachtach é an ceannlampa Led Lenser H14R.2 (450 lumens i mód gnáth) atá feistithe le ceallraí litiam-ian ardfheidhmíochta.
Mar gheall ar a neamhspleáchas agus a raon leathan feidhmeanna tá sé ar cheann de na lampaí is éifeachtaí ar an margadh sa raon seo.
Tugann an lampa an fhéidearthacht trí soicéad USB chun bosca ceallraí breise a nascadh chun fad úsáide a mhéadú.
Déantar an chumhacht soilsithe a choigeartú ag baint úsáide as knob ciorclach.
Is féidir an ceann lampa, comhdhéanta den aonad cumhachta, an cnaipe tosaigh agus an córas bainistíochta soilsithe, a chur i bpóca nó a chrochadh ar chrios, mar shampla. Laghdaíonn an rogha seo an meáchan ar an ceann. Mar sin, is féidir leis an soláthar cumhachta atá nasctha le USB, trí chábla resistant agus solúbtha, sleamhnú isteach i mála nó póca.
Is féidir leis an flosc lonrúil 1000 lumens a bhaint amach ag lánchumhacht. Is é 12 uair an chloig an neamhspleáchas sa ghnáth-mhód agus féadann sé 35 uair a bhaint amach.
Sroicheann an t-achar soilsithe leathnaithe 300 méadar.
Oibríodh ar an eirgeanamaíocht le feidhmeanna éadroma atá éasca le húsáid.
An limistéar soilsithe ón tosaigh is féidir uillinn bhíoma leathan tilt go héasca.
Déantar socruithe feidhm agus cláir éadroma a bhainistiú ag an "Roth Switch" ciorclach a chuirtear ar an mbosca cúil. Tá an lasc seo an-éasca le húsáid agus cuireann sé ar chumas an úsáideoir a chur ar an eolas faoi staid na muirear ceallraí i bhfíor-am.
Tá soilsiú cúil (seasta nó gealánacha) ag an tsamhail H14R.2 a d'fhéadfadh a bheith an-úsáideach chun a láithreacht a léiriú agus iad ag obair ar an mbóthar, mar shampla.
• Lionsa faoi stiúir Teicneolaíochta : Teicneolaíocht Solais Chliste / Ardchóras Fócais / Luasfhócas
Is minic a bhíonn córais dírithe soilsithe bunaithe ar lionsa nó ar fhrithchaiteoir. Comhcheanglaíonn an tArdchóras Dírithe (AFS) paitinnithe an 2 chun córas soilsithe a chruthú a sholáthraíonn léas fadraoin dírithe agus léas cothrom le haghaidh breathnóireachta gar-raoin. Le AFS, is féidir leat athrú ó léamh léarscáile go soilsiú achair níos faide (geal, solas soiléir, gan dalladh).
• Feidhmíocht soilsithe: