L020002
Predné svetlo H7R.2 Led Lenser
Vysokovýkonná čelovka: ergonómia, výkon, autonómia, kvalita osvetlenia!
• Osvetlenie vhodné pre všetky situácie
• Typ LED: High End Power LED
• Čelovka s nabíjateľnou lítium-iónovou batériou (v prípade potreby možnosť vloženia batérií)
• Hmotnosť: 165 g
• Výkon od 20 do 300 lumenov a dosvit od 50 do 160m
• Autonómia 7 až 60 hodín
• Predná časť Ideálne pre trailový beh a outdoorové expedície

95 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 165 g |
| Maximálne množstvo svetla | 300 lumenov |
| Vzdialenosť max | 160 m |
| Vodeodolný | IP X4 (odolné voči poveternostným vplyvom) |
| Jedlo | Lítium-iónová batéria (nabíjateľná) alebo batérie AAA-LR06 |
| Priemer hlavy svietidla | 35 mm |
| energie | 25,6 Wh |
| Typ LED | High End Power LED |
| Používa | outdoorové aktivity, profesionálne, núdzové a záchranárske |
Čelovka Led Lenser H7R.2 v sebe zahŕňa všetky funkcie čelovky H7.2, ku ktorým treba pripočítať zvýšenú autonómiu v normálnom režime, zvýšený svetelný výkon (300 lumenov).
Táto čelovka funguje dobre z každého uhla pohľadu: výkon, vzdialenosť osvetlenia a autonómia!
Dá sa použiť za každého počasia.
Svetelný tok môže pri plnom výkone dosiahnuť 300 lumenov. Autonómia v normálnom režime je 14 hodín a môže dosiahnuť 60 hodín.
Predĺžená svetelná vzdialenosť dosahuje 160 metrov.
Podčiarknuť treba celkovú kvalitu komponentov a najmä kabeláže (USB prepojenie) medzi batériou a prednou stranou.
Popracovalo sa na ergonómii so svetelnými funkciami, ktoré sa ľahšie používajú.
Oblasť osvetlenia čelovky sa dá ľahko nakloniť.
Nastavenia funkcií a svetelné programy (zosilňovacie, normálne alebo eko režimy, stále alebo prerušované svietenie až po stroboskop) ovláda kruhový spínač umiestnený na zadnej skrinke. Tento prepínač sa veľmi ľahko používa.
Model H7R.2 má zadné osvetlenie (stále alebo blikajúce), ktoré môže byť veľmi užitočné pri signalizácii jeho prítomnosti napríklad pri práci na ceste. K výstražnej správe o slabej batérii H7.2 pridáva LED LENSER H7R.2 farebne označený indikátor nabitia.
Lampa je tiež vybavená 2 ďalšími funkciami osvetlenia (riadenými technológiou S.L.T) s 2 pokročilými režimami hospodárenia s energiou.
• Technológia LED Lenser:
Systémy zaostrovania osvetlenia sú najčastejšie založené na šošovke alebo reflektore. Patentovaný Advanced Focusing System (AFS) kombinuje 2 a vytvára osvetľovací systém, ktorý poskytuje zaostrený lúč na veľké vzdialenosti a rovnomerný lúč pre pozorovanie na blízko. S AFS môžete prepnúť z čítania mapy na osvetlenie na väčšie vzdialenosti (jasné, jasné svetlo, neoslňujúce).
• Svetelný výkon:
H7R.2 Led Lenser
Bon contact et rapide, merci
la nuit si je veux!
confort d'usage, tout temps, tout sentier, et sur route ou en ville les red-light à l'arrière sont bien securisants!