L020002
Reflektor H7R.2 Led Lenser
Latarka czołowa o wysokich parametrach: ergonomia, moc, autonomia, jakość oświetlenia!
• Oświetlenie odpowiednie do wszystkich sytuacji
• Typ diody LED: dioda LED wysokiej klasy mocy
• Latarka czołowa z akumulatorem litowo-jonowym (możliwość włożenia baterii w razie potrzeby)
• Waga: 165g
• Moc od 20 do 300 lumenów i oświetlenie od 50 do 160m
• Autonomia od 7 do 60 godzin
• Przód Idealny do biegów przełajowych i wypraw w plener

95 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 165 g |
| Maksymalna ilość światła | 300 lumenów |
| maksymalna odległość | 160 m |
| Hydroizolacja | IP X4 (odporny na warunki atmosferyczne) |
| Żywność | Bateria litowo-jonowa (ładowalna) lub baterie AAA-LR06 |
| Średnica głowicy lampy | 35 mm |
| Energia | 25,6 godz |
| Typ LED | Wysokiej klasy dioda LED zasilania |
| Zastosowania | zajęcia na świeżym powietrzu, profesjonalne, ratownicze i ratownicze |
Latarka czołowa Led Lenser H7R.2 łączy w sobie wszystkie funkcje latarki czołowej H7.2, do których należy dodać zwiększoną autonomię w trybie normalnym, zwiększoną moc oświetlenia (300 lumenów).
Ta czołówka sprawdza się dobrze pod każdym względem: moc, odległość świecenia i autonomia!
Może być używany przy każdej pogodzie.
Strumień świetlny może osiągnąć 300 lumenów przy pełnej mocy. Autonomia w trybie normalnym wynosi 14 godzin i może osiągnąć 60 godzin.
Zwiększona odległość oświetlenia sięga 160 metrów.
Należy podkreślić ogólną jakość komponentów, aw szczególności okablowania (połączenie USB) między baterią a frontem.
Opracowano ergonomię dzięki lżejszym funkcjom, które są łatwiejsze w użyciu.
Obszar oświetlenia reflektora można łatwo przechylić.
Ustawieniami funkcji i programami oświetlenia (tryby boost, normal lub eco, oświetlenie stałe lub przerywane aż do stroboskopu) zarządza okrągły przełącznik umieszczony na tylnej obudowie. Ten przełącznik jest bardzo łatwy w użyciu.
Model H7R.2 posiada tylne oświetlenie (stałe lub migające), które może być bardzo przydatne, aby wskazać jego obecność np. podczas pracy na drodze. Do komunikatu ostrzegawczego o niskim poziomie naładowania baterii w H7.2, LED LENSER H7R.2 dodaje kolorowy wskaźnik naładowania.
Lampa wyposażona jest również w 2 dodatkowe funkcje świetlne (zarządzane technologią S.L.T), z 2 zaawansowanymi trybami zarządzania energią.
• Technologia Led Lenser:
Najczęściej systemy ogniskowania oświetlenia oparte są na soczewce lub reflektorze. Opatentowany zaawansowany system ogniskowania (AFS) łączy 2, aby stworzyć system oświetlenia, który zapewnia zarówno skupioną wiązkę dalekiego zasięgu, jak i równomierną wiązkę do obserwacji z bliskiej odległości. Dzięki AFS możesz przełączyć się z czytania mapy na oświetlenie z większej odległości (jasne, przejrzyste światło, nieoślepiające).
• Wydajność oświetlenia:
H7R.2 Led Lenser
Bon contact et rapide, merci
la nuit si je veux!
confort d'usage, tout temps, tout sentier, et sur route ou en ville les red-light à l'arrière sont bien securisants!