Turistické/outdoorové GPS Garmin eTrex Touch 35 + predinštalovaná mapa západnej Európy Garmin TopoActive
eTrex Touch 35 je GPS pre outdoorové aktivity, turistiku, cyklistiku, horskú cyklistiku...
Kompaktný, odolný a všestranný GPS obsahuje 2,6-palcový dotykový displej, barometrický výškomer a 3-osový elektronický kompas.
V zariadení sú predinštalované mapy TopoActive Europe (46 krajín).
• 65 000 farieb / 2,6 palcový dotykový displej čitateľný na slnku proti poškriabaniu
• Rozlíšenie 160 x 240 pixelov
• Predinštalovaná mapa západnej Európy Garmin TopoActive
• Vnútorná pamäť 8 GB a možnosť pridania pamäťovej karty microSD™
• Špecifické profily aktivít: turistika, cyklistika, ...
• Informácie o love a rybolove, solárny/lunárny kalendár, východ/západ slnka
• 250 000 virtuálnych pokladov (platforma geocaching.com)
• Schopnosť vytvárať trasy
• Stiahnite si rekreačné trasy
• Online podpora Garmin Connect a Garmin Adventures na nahrávanie a zdieľanie vašich aktivít
• Funkcia LiveTrack, ktorá umožní blízkym sledovať vaše aktivity v reálnom čase
• Vysoko citlivý GPS, ktorý obsahuje satelitné systémy GPS a GLONASS
• 3-osový elektronický kompas s kompenzáciou sklonu
• Barometrický výškomer
• Bezdrôtové funkcie
• Kompatibilné s príslušenstvom ANT+
• Odolné pre outdoorové aktivity (IPX7)
• Autonómia až 16 hodín
Stojan na bicykel súčasťou balenia
IGN Topo France, DOM-TOM, mapy horských a európskych krajín sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo
GPS Garmin USA

1385 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 159 g (vrátane batérií) |
| Rozmer | 5,8 x 10,2 x 3,3 cm |
| Obrazovka | 3,6 x 5,5 cm (2,6 palca) / transflektívny TFT farebný displej, 65 000 farieb |
| Rozhodnutie | 160 x 240 pixelov |
| Certifikácia | IPX7 |
| Nástroje | vysokocitlivý prijímač GPS/GLONASS, barometrický výškomer, elektronický kompas |
| Batéria | 2 batérie AA (nie sú súčasťou balenia): odporúčané NiMH alebo lítiové |
| Autonómia | do 16:00 hod. |
| Interná flash pamäť | 8 GB (s predinštalovanými mapami) |
| Čítačka kariet MicroSD | Áno |
| Pripojenie PC | USB |
| Predinštalované mapy | Garmin TopoActive v západnej Európe |
| Trasové body | 4000 |
| Trasy | 200 |
| Záznam sledovania | 10 000 bodov / 200 uložených skladieb |
| Referencia výrobcu | 010-01325-11 |

Najnovší prírastok v rade eTrex, eTrex Touch 35 je navigačný systém určený pre outdoorové a horské aktivity.
OBRAZOVKA
eTrex Touch 35 je vybavený 2,6-palcovým, slnečným žiarením čitateľným, 65 000 farebným displejom odolným voči poškriabaniu s rozlíšením 160 x 240 pixelov. Obrazovka má antireflexnú technológiu.
MAPA
GPS integruje Garmin TopoActive mapy západnej Európy so 46 krajinami. Mapy je možné aktualizovať zadarmo.
8 GB vnútornej pamäte a čítačka kariet microSD umožňujú pridávanie pokročilých máp TOPO a námorných máp.
Mapa Garmin je predinštalovaná so všetkými potrebnými informáciami pre outdoorové aktivity (turistika, cyklistika...).
Mapovanie poskytuje možnosť vytvárať trasy a zobrazovať zmeny nadmorskej výšky.
Pokrytie mapy západnej Európy TopoActive:
Albanie, Andorre, Autriche, Belgique, Danemark, Finlande, France, Allemagne, Islande, Irlande, Italie, Liechtenstein, Luxembourg, Malte, Monaco, Pays-Bas, Norvège, Portugal, Saint-Marin, Espagne, Suède, Suisse, Royaume-Uni et le Vaticans, ...
Na načítanie ďalších máp je možné pridať kartu microSD™:
- Topo mapy
- Námorné mapy BlueChart® g2
- Mapy City Navigator® NT
- Satelitné snímky BirdsEye (na základe predplatného)
SLEDOVANIE AKTIVITY
eTrex Touch 35 uľahčuje bezdrôtové sťahovanie aktivít (trasy, trasové body, hľadanie pokladu). Svoje aktivity môžete bezplatne nahrať a zdieľať prostredníctvom online nástroja Garmin Connect alebo Garmin Adventures. Všetky svoje údaje si môžete stiahnuť na analýzu do svojho počítača.
GPS podporuje inteligentné upozornenia (prijímanie e-mailov, SMS a upozornení) a nástroj LiveTrack, ktorý umožní vašim blízkym sledovať vašu polohu v reálnom čase.
VÝKONNÝ GPS PRIJÍMAČ
eTrex Touch 35 vybavený technológiami GPS a GLONASS má presné GPS súradnice. Poloha zariadenia sa nájde rýchlo, dokonca aj v tých najobmedzenejších prostrediach (les, hlboké údolia atď.).
INTEGROVANÉ SNÍMAČE
eTrex Touch 35 obsahuje 3-osový elektronický kompas s kompenzáciou sklonu a barometrický výškomer, ktorý sleduje zmeny atmosférického tlaku, aby presne zistil nadmorskú výšku. Pomocou týchto senzorov máte možnosť graficky znázorniť barometrický tlak v priebehu času.
BEZDRÔTOVÉ FUNKCIE
eTrex Touch 35 ponúka možnosť bezdrôtového prenosu informácií. Zdieľajte trasové body, trasy, trasy a geoskrýše bezdrôtovo s inými kompatibilnými zariadeniami jednoduchým stlačením tlačidla „odoslať“.
GPS je kompatibilné s príslušenstvom komunikačnej technológie ANT+ a je možné ho bezdrôtovo pripojiť ku kompatibilným zariadeniam Garmin, ako sú kamery VIRB™ a pomocné senzory, ako sú senzory Tempe™, akcelerometer a monitor srdcového tepu.
GPS RESISTANT
eTrex Touch 35 bol navrhnutý tak, aby odolal klimatickým podmienkam, s ktorými sa stretávate pri outdoorových aktivitách.
Ergonomicky navrhnuté GPS je pevné a odolné voči prachu a vode (vodotesnosť triedy IPX7).
PODPORA
GPS sa dodáva s držiakom na bicykel pre cyklistov a horských cyklistov.
GPS je kompatibilné so širokou škálou podpory pre všetky vaše aktivity: prenosný režim, terénne vozidlo, loď, auto...
BEZPAPIEROVÝ GEOCACHING
eTrex Touch 35 obsahuje 250 000 geocache z geocaching.com, najväčšej virtuálnej platformy geocache na svete. Už žiadne manuálne zadávanie súradníc, GPS podporuje geocaching GPX súborov na stiahnutie geocache a detailných údajov.
AUTONÓMIA
GPS používa 2 batérie AA (nie sú súčasťou balenia) na 16 hodín výdrže batérie.
Zahrnuté v tomto balení:
• GPS eTrex Touch 35
• Garmin TopoActive mapa západnej Európy (predinštalovaná)
• USB kábel
• Stojan na bicykle
• Dokumentácia