Garmin eTrex Touch 35 fánaíochta / GPS lasmuigh + léarscáil Garmin TopoActive Iarthar na hEorpa
Is GPS é an eTrex Touch 35 le haghaidh gníomhaíochtaí lasmuigh, fánaíocht, rothaíocht, rothaíocht sléibhe ...
Dlúth, garbh agus ildánach, tá scáileán tadhaill 2.6-orlach, altiméadar barometric agus compás leictreonach 3-ais ag an GPS.
Tá léarscáileanna TopoActive Europe (46 tír) réamhshuiteáilte sa ghléas.
• 65,000 dathanna / 2.6 orlach solas na gréine scáileán tadhaill inléite frith-scratch
• Taifeach 160x240 picteilín
• Íosluchtaigh léarscáil Garmin Topoactive Iarthar na Heorpa
• Cuimhne inmheánach 8GB agus deis cárta cuimhne microSD™ a chur leis
• Próifílí gníomhaíochta sonracha: fánaíocht, rothaíocht, ...
• Fiach agus faisnéis iascaireachta, gréine / gealaí féilire, éirí gréine / luí na gréine....
• 250,000 tóraíocht taisce fíorúil (ardán geocaching.com)
• Cumas bealaí a chruthú
• Íosluchtaigh cur i láthair ar na bealaí saoire
• Tacaíonn Garmin Connect agus Garmin Adventures ar líne le do ghníomhaíochtaí a uaslódáil agus a roinnt
• Feidhmiúlacht LiveTrack chun ligean do ghaolta do ghníomhaíochtaí a leanúint i bhfíor-am
• GPS ard-íogaireachta a bhfuil córais satailíte GPS agus GLONASS ann
• Compás leictreonach tilt-chúitithe 3-ais
• altiméadar barometric
• Gnéithe Gan Sreang
• Ag luí le gabhálais ANT+
• Frithsheasmhach in aghaidh gníomhaíochtaí amuigh faoin aer (IPX7)
• Neamhspleáchas suas le 16 uair an chloig
Seastán rothar san áireamh sa phacáiste
Tá léarscáileanna tíortha IGN Topo France, DOM-TOM, Sléibhte agus Eorpacha ar fáil mar rogha
GPS Garmin Stáit Aontaithe Mheiriceá

1385 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 159g (ceallraí san áireamh) |
| Toise | 5,8 x 10,2 x 3,3 cm |
| Scáileán | 3.6 x 5.5 cm (2.6 orlach) / taispeáint dath TFT tras-aistritheach, 65,000 dathanna |
| Rún | 160x240 picteilín |
| Deimhniú | IPX7 |
| Ionstraimí | glacadóir GPS/GLONASS ard-íogaireachta, altiméadar barometric, compás leictreonach |
| Ceallraí | 2 cadhnraí AA (gan áireamh): NiMH nó Litiam molta |
| Féinriail | go dtí 4 p.m. |
| Cuimhne flash inmheánach | 8 GB (le léarscáileanna réamhluchtaithe) |
| Léitheoir cárta microsd | tá |
| Nasc ríomhaire | USB |
| Léarscáileanna réamhluchtaithe | Garmin TopoActive Iarthar na hEorpa |
| Pointí bealaigh | 4000 |
| Bealaí | 200 |
| Rianú logáil | 10,000 pointe / 200 rian sábháilte |
| Tagairt monaróir | 010-01325-11 |

An breisiú is déanaí leis an raon eTrex, is córas loingseoireachta é an eTrex Touch 35 atá deartha le haghaidh gníomhaíochtaí lasmuigh agus sléibhe.
Scáileán
Tá an eTrex Touch 35 feistithe le taispeáint 2.6-orlach, solas na gréine-inléite, 65,000 dath scratch-resistant le taifeach 160x240 picteilín. Tá teicneolaíocht frith-glare ag an scáileán.
MENU
Comhtháthaíonn an GPS léarscáileanna Garmin TopoActive d’Iarthar na hEorpa le 46 tír. Is féidir léarscáileanna a nuashonrú saor in aisce.
Ceadaíonn na 8 ghigibheart de chuimhne inmheánach agus an léitheoir cárta microSD ard-léarscáileanna TOPO agus cairteacha mara a chur leis.
Tá léarscáil Garmin réamhluchtaithe leis an bhfaisnéis go léir is gá le haghaidh gníomhaíochtaí lasmuigh (siúl, rothaíocht ...).
Soláthraíonn mapáil an cumas bealaí a chruthú agus athruithe ingearchló a thaispeáint.
Clúdach léarscáile TopoActive Iarthar na hEorpa:
Albanie, Andorre, Autriche, Belgique, Danemark, Finlande, France, Allemagne, Islande, Irlande, Italie, Liechtenstein, Luxembourg, Malte, Monaco, Pays-Bas, Norvège, Portugal, Saint-Marin, Espagne, Suède, Suisse, Royaume-Uni et le Vaticans, ...
Is féidir cárta microSD™ a chur leis chun léarscáileanna breise a luchtú:
- Léarscáileanna Topo
- Cairteacha farraige BlueChart® g2
- Léarscáileanna City Navigator® NT
- Íomháineachas Satailíte BirdsEye (trí shíntiús)
RIANÚ GNÍOMHAÍOCHTA
Leis an eTrex Touch 35 is fusa é gníomhaíochtaí a íoslódáil gan sreang (bealaí, pointí bealaigh, tóraíocht taisce). Is féidir leat do ghníomhaíochtaí a uaslódáil agus a roinnt saor in aisce ar an uirlis ar líne Garmin Connect nó Garmin Adventures. Is féidir leat do shonraí go léir a íoslódáil le haghaidh anailíse ar do ríomhaire.
Tacaíonn an GPS le Fógraí Cliste (ríomhphoist, SMS agus fógraí a fháil) agus leis an uirlis LiveTrack chun ligean do do ghaolta do sheasamh a leanúint i bhfíor-am.
Glacadóir GPS cumhachtach
Feistithe le teicneolaíochtaí GPS agus GLONASS, tá comhordanáidí beachta GPS ag an eTrex Touch 35. Faightear suíomh na feiste go tapa, fiú sna timpeallachtaí is srianta (foraois, gleannta domhain, etc.).
Braiteoirí COMHTHÁITE
Ionchorpraíonn an eTrex Touch 35 compás leictreonach tilt-chúitithe 3-ais agus altiméadar barometric a rianaíonn athruithe ar bhrú an atmaisféir chun ingearchló cruinn a bhrath. Leis na braiteoirí seo, tá an cumas agat brú baraiméadrach a léiriú go grafach le himeacht ama.
GNÉITHE gan sreang
Tugann an eTrex Touch 35 an cumas faisnéis a aistriú gan sreang. Roinn pointí bealaigh, rianta, bealaí agus geocaches gan sreang le gléasanna comhoiriúnacha eile trí “seol” a thapáil.
Tá an GPS comhoiriúnach le gabhálais teicneolaíochta cumarsáide ANT+ agus is féidir ceangal gan sreang le gléasanna Garmin comhoiriúnacha, mar cheamaraí VIRB™ agus braiteoirí cúnta, mar bhraiteoirí Tempe™, méadair luasghéaraithe agus monatóir ráta croí .
GPS RESISTANT
Dearadh an eTrex Touch 35 chun na coinníollacha aeráide a sheasamh le linn gníomhaíochtaí amuigh faoin aer a sheasamh.
Tá an GPS atá deartha go heirgeanamaíochta soladach agus frithsheasmhach in aghaidh deannaigh agus uisce (aicme uiscedhíonach IPX7).
TACAÍOCHT
Tagann an GPS le gléas rothair do rothaithe agus do rothaithe sléibhe.
Tá an GPS comhoiriúnach le raon leathan tacaí do do ghníomhaíochtaí go léir: modh iniompartha, feithicil uile-tír-raon, bád, carr ...
GEOCACHING PÁIPÉAR
Tá 250,000 geocaches ag an eTrex Touch 35 ó geocaching.com, an t-ardán is mó le haghaidh geocaches fíorúla. Gan níos mó comhordanáidí a iontráil de láimh, tacaíonn an GPS le comhaid geocaching GPX chun geocaches agus sonraí mionsonraithe a íoslódáil.
Uathrialach
Úsáideann an GPS 2 chadhnraí AA (nach bhfuil san áireamh) ar feadh 16 uair an chloig de shaol na ceallraí.
San áireamh sa phacáiste seo:
• GPS eTrex dteagmháil 35
• Léarscáil Garmin TopoActive d'Iarthar na hEorpa (réamhluchtaithe)
• Cábla USB
• Seastán rothar
• Doiciméadúchán