Garmin eTrex Touch 35 do wędrówek/odkryty GPS + fabrycznie załadowana mapa Garmin TopoActive Europa Zachodnia
eTrex Touch 35 to GPS do aktywności na świeżym powietrzu, wędrówek, jazdy na rowerze, kolarstwa górskiego...
Kompaktowy, wytrzymały i wszechstronny GPS jest wyposażony w 2,6-calowy ekran dotykowy, wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas elektroniczny.
W urządzeniu są fabrycznie zainstalowane mapy TopoActive Europe (46 krajów).
• 65 000 kolorów / 2,6 cala, czytelny w słońcu, odporny na zarysowania ekran dotykowy
• Rozdzielczość 160x240 pikseli
• Fabrycznie załadowana mapa Garmin TopoActive Europa Zachodnia
• 8 GB pamięci wewnętrznej i możliwość dodania karty pamięci microSD™
• Konkretne profile aktywności: turystyka piesza, rowerowa, ...
• Informacje o polowaniach i wędkowaniu, kalendarz słoneczny/księżycowy, wschód/zachód słońca
• 250 000 wirtualnych poszukiwań skarbów (platforma geocaching.com)
• Możliwość tworzenia tras
• Pobierz trasy rekreacyjne
• Wsparcie online Garmin Connect i Garmin Adventures umożliwiające przesyłanie i udostępnianie aktywności
• Funkcjonalność LiveTrack pozwalająca bliskim śledzić Twoje działania w czasie rzeczywistym
• GPS o wysokiej czułości z systemami satelitarnymi GPS i GLONASS
• 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją przechyłu
• Wysokościomierz barometryczny
• Funkcje bezprzewodowe
• Kompatybilny z akcesoriami ANT+
• Odporny na aktywność na świeżym powietrzu (IPX7)
• Autonomia do 16 godzin
Stojak na rower w zestawie
IGN Topo France, DOM-TOM, mapy górskie i europejskie kraje dostępne jako opcja
GPS Garmin Polska

1385 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 159g (w tym baterie) |
| Wymiar | 5,8 x 10,2 x 3,3 cm |
| Ekran | 3,6 x 5,5 cm (2,6 cala) / transfleksyjny kolorowy wyświetlacz TFT, 65 000 kolorów |
| Rezolucja | 160 x 240 pikseli |
| Certyfikat | IPX7 |
| Instrumenty | bardzo czuły odbiornik GPS/GLONASS, wysokościomierz barometryczny, kompas elektroniczny |
| Bateria | 2 baterie AA (brak w zestawie): zalecane NiMH lub litowe |
| Autonomia | do 16:00 |
| Wewnętrzna pamięć flash | 8 GB (z fabrycznie załadowanymi mapami) |
| Czytnik kart microSD | TAk |
| Połączenie z komputerem | USB |
| Fabrycznie załadowane mapy | Garmin TopoActive Europa Zachodnia |
| Punkty trasy | 4000 |
| Trasy | 200 |
| Dziennik śledzenia | 10 000 punktów / 200 zapisanych śladów |
| Numer referencyjny producenta | 010-01325-11 |

Najnowszy dodatek do serii eTrex, eTrex Touch 35 to system nawigacyjny przeznaczony do aktywności na świeżym powietrzu i w górach.
EKRAN
Urządzenie eTrex Touch 35 jest wyposażone w 2,6-calowy, czytelny w pełnym słońcu, odporny na zarysowania 65 000 kolorów wyświetlacz o rozdzielczości 160x240 pikseli. Ekran posiada technologię antyodblaskową.
MAPA
GPS integruje mapy Garmin TopoActive Europy Zachodniej z 46 krajami. Mapy można aktualizować bezpłatnie.
8 gigabajtów pamięci wewnętrznej oraz czytnik kart microSD umożliwiają dodawanie zaawansowanych map TOPO i morskich.
Mapa Garmin jest fabrycznie załadowana wszystkimi informacjami niezbędnymi do aktywności na świeżym powietrzu (wędrówki, jazda na rowerze...).
Mapowanie zapewnia możliwość tworzenia tras i wyświetlania zmian wysokości.
Pokrycie mapy Europy Zachodniej TopoActive:
Albanie, Andorre, Autriche, Belgique, Danemark, Finlande, France, Allemagne, Islande, Irlande, Italie, Liechtenstein, Luxembourg, Malte, Monaco, Pays-Bas, Norvège, Portugal, Saint-Marin, Espagne, Suède, Suisse, Royaume-Uni et le Vaticans, ...
Można dodać kartę microSD™, aby załadować dodatkowe mapy:
- Mapy Topo
- Mapy morskie BlueChart® g2
- Mapy City Navigator® NT
- Obrazy satelitarne BirdsEye (w ramach subskrypcji)
ŚLEDZENIE AKTYWNOŚCI
Urządzenie eTrex Touch 35 ułatwia bezprzewodowe pobieranie aktywności (tras, punktów, poszukiwań skarbów). Możesz bezpłatnie przesyłać i udostępniać swoje aktywności w narzędziu online Garmin Connect lub Garmin Adventures. Możesz pobrać wszystkie swoje dane do analizy na swoim komputerze.
GPS obsługuje inteligentne powiadomienia (otrzymywanie e-maili, SMS-ów i powiadomień) oraz narzędzie LiveTrack, aby Twoi bliscy mogli śledzić Twoją pozycję w czasie rzeczywistym.
POTĘŻNY ODBIORNIK GPS
Urządzenie eTrex Touch 35 wyposażone w technologie GPS i GLONASS ma precyzyjne współrzędne GPS. Pozycja urządzenia jest szybko ustalana, nawet w najbardziej ograniczonym środowisku (las, głębokie doliny itp.).
ZINTEGROWANE CZUJNIKI
Urządzenie eTrex Touch 35 jest wyposażone w 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją przechyłu i wysokościomierz barometryczny, który śledzi zmiany ciśnienia atmosferycznego w celu dokładnego wykrycia wysokości. Dzięki tym czujnikom masz możliwość graficznego przedstawienia ciśnienia barometrycznego w czasie.
FUNKCJE BEZPRZEWODOWE
Urządzenie eTrex Touch 35 oferuje możliwość bezprzewodowego przesyłania informacji. Udostępniaj bezprzewodowo punkty, ślady, trasy i skrzynki innym kompatybilnym urządzeniom, po prostu dotykając „wyślij”.
GPS jest zgodny z akcesoriami do komunikacji ANT+ i można łączyć się bezprzewodowo ze zgodnymi urządzeniami Garmin, takimi jak kamery VIRB™ i czujniki pomocnicze, takie jak czujniki Tempe™, akcelerometr i czujnik tętna .
GPS RESISTANT
Urządzenie eTrex Touch 35 zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać warunki klimatyczne spotykane podczas aktywności na świeżym powietrzu.
Ergonomicznie zaprojektowany GPS jest solidny i odporny na kurz i wodę (klasa wodoodporności IPX7).
POMOC
GPS jest dostarczany z uchwytem rowerowym dla rowerzystów i rowerzystów górskich.
GPS jest kompatybilny z szeroką gamą wsporników do wszystkich czynności: tryb przenośny, pojazd terenowy, łódź, samochód...
GEOCACHING BEZ PAPIERU
Urządzenie eTrex Touch 35 zawiera 250 000 skrzynek z witryny geocaching.com, największej platformy wirtualnych skrzynek. Koniec z ręcznym wprowadzaniem współrzędnych, GPS obsługuje pliki geocaching GPX, aby pobrać geocache i szczegółowe dane.
AUTONOMIA
GPS używa 2 baterii AA (brak w zestawie) przez 16 godzin pracy na baterii.
Zawarte w tym pakiecie:
• eTrex Touch 35 GPS
• Mapa Garmin TopoActive Europy Zachodniej (fabrycznie załadowana)
• kabel USB
• Stojak rowerowy
• Dokumentacja