T020008
Montre GPS TwoNav Ultra avec ceinture de fréquence cardiaque
Ultra sú veľmi ľahké GPS hodinky určené na mnohé športové aktivity (turistika, cyklistika, beh, horolezectvo, lyžovanie atď.).
Malý a robustný, má veľmi vyspelú technológiu a širokú škálu príslušenstva (možností).
• Veľmi ľahký: 98 g
• Odolný voči vode a nárazom (IP67)
• 2'' transflexný dotykový displej, vysoké rozlíšenie 240x320 pixelov
• Horizontálna alebo vertikálna orientácia
• Barometrický výškomer a elektronický kompas
• Veľká autonómia: až 12 hodín v závislosti od režimu
• Komunikácia ANT+™ a Bluetooth
• MicroUSB pripojenie
• Neobmedzené trasy, trasy a body na trase
• Kompatibilita s mapami Navionics™

2 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 98 g (vrátane batérie) |
| Rozmer | 51 x 73 x 23 mm |
| Obrazovka | Transflexný dotyk (2”) |
| Rozhodnutie | 240 x 320 pixelov |
| Certifikácia | IP67 |
| Nástroje | Barometrický výškomer a elektronický kompas, digitálny kompas, akcelerometer, pípania |
| Batéria | Li-Ion 1300 mAh |
| Autonómia | Medzi 9:00 a 12:00 v závislosti od režimu |
| CPU | ARM 533 MHz |
| Čítačka kariet MicroSD | 8 GB v cene (32 GB kompatibilná microSD karta) |
| Pripojenie PC | MicroUSB |
TwoNav Ultra + ceinture cardio fréquencemètre:
Ultra sú GPS hodinky, ktoré integrujú IGN mapu celého Francúzska v mierke 1:100 000, ako aj 5 bezplatných dlaždíc od IGN France v mierke 1:25 000 (500 km²).
S hmotnosťou iba 98 g je jeho ľahkosť skutočným plusom, nebude spôsobovať nepohodlie pri vašich športových aktivitách.
Ultra má 2'' transflexnú obrazovku viditeľnú na priamom slnku a 4 tlačidlá pre intuitívnu manipuláciu aj s mokrými rukami alebo v rukaviciach.
Jeho vysokovýkonná 1300mAh batéria poskytuje až 12 hodín výdrže batérie v závislosti od režimu.
Priložená 8 GB MicroSD karta (v prípade potreby kompatibilná s 32 GB) vám umožňuje zaznamenávať trasy a tiež tréningové dáta.
Hodinky Ultra Twonav sú vybavené technológiou ANT+™ pre optimalizáciu vášho tréningu a neustále zlepšovanie vašich výsledkov (zaznamenávanie vášho výkonu). Ako voliteľné príslušenstvo je k dispozícii duálny pás na meranie tepovej frekvencie a snímač kadencie/rýchlosti.
Zahrnuté v tomto balení:
• Ultra GPS
• Dvojitý pás na meranie tepu
• Stiahnite si kód pre zahrnuté mapy
• 5 voľných dlaždíc od IGN France v pomere 1:25 000. (500 km2)
• Celé Francúzsko pri 1:100 000. IGN predinštalované vo vnútornej pamäti
• Europe Open Street Map™ (vektorová) mapa predinštalovaná na Ultra
• -50% zľava na nákup softvéru Land/Air (plná verzia)
• 8 GB MicroSD karta
• Sieťová nabíjačka
• Micro USB kábel pre pripojenie k PC
• Náramkové hodinky
• Stojan na bicykle
• Šnúrka do topánok so stylusom
• Ochrana obrazovky
• Stručný návod
Dostupné príslušenstvo:
• Kufrík
• ochranný film
• Senzor rýchlosti/kadencie
• núdzová nabíjačka
Tres bon produit.
Tres bonne qualité pour ce GPS avec cardio. Livraison rapide