T020008
Montre GPS TwoNav Ultra avec ceinture de fréquence cardiaque
L'Ultra és un rellotge GPS molt lleuger dedicat a moltes activitats esportives (excursionisme, ciclisme, running, alpinisme, esquí, etc.).
Petit i robust, compta amb una tecnologia molt avançada i una àmplia gamma d'accessoris (opcions).
• Molt lleuger: 98 g
• Resistent a l'aigua i als cops (IP67)
• Pantalla tàctil transflectiva de 2'', alta resolució de 240x320 píxels
• Orientació horitzontal o vertical
• Altímetre baromètric i brúixola electrònica
• Gran autonomia: fins a 12 hores segons la modalitat
• Comunicacions ANT+™ i Bluetooth
• Connexió microUSB
• Pistes, rutes i waypoints il·limitades
• Compatibilitat amb les cartes Navionics™

2 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 98 g (bateria inclosa) |
| Dimensió | 51 x 73 x 23 mm |
| Pantalla | Tacte transflectiv (2") |
| Resolució | 240 x 320 píxels |
| Certificat | IP67 |
| Instruments | Altímetre baromètric i brúixola electrònica, brúixola digital, acceleròmetre, bips |
| Bateria | Li-ion 1300 mAh |
| Autonomia | Entre les 9 i les 12 segons modalitat |
| CPU | ARM 533 MHz |
| Lector de targetes MicroSD | 8 GB inclosos (targeta microSD compatible de 32 GB) |
| Connexió PC | MicroUSB |
TwoNav Ultra + ceinture cardio fréquencemètre:
L'Ultra és un rellotge GPS que integra un mapa IGN de u200bu200btota França a l'1:100.000, així com 5 fitxes gratuïtes d'IGN França a l'1:25.000 (500 km²).
Amb només 98g, la seva lleugeresa és un autèntic avantatge, no causarà cap molèstia durant les teves activitats esportives.
L'Ultra té una pantalla transflectiva de 2'', visible a la llum solar directa i 4 botons per a un maneig intuïtiu, fins i tot amb les mans mullades o amb guants.
La seva bateria d'alt rendiment de 1300 mAh proporciona fins a 12 hores d'autonomia depenent del mode.
La targeta MicroSD de 8 GB inclosa (compatible amb 32 GB si cal) us permet gravar pistes i dades d'entrenament.
El rellotge Ultra Twonav està equipat amb la tecnologia ANT+™ per optimitzar el vostre entrenament i millorar constantment els vostres resultats (enregistrament del vostre rendiment). El cinturó de freqüència cardíaca dual i el sensor de cadència/velocitat estan disponibles com a opcions.
Inclòs en aquest pack:
• Ultra-GPS
• Cinturó doble de freqüència cardíaca
• Descarrega el codi dels mapes inclosos
• 5 fitxes gratuïtes d'IGN França a l'1: 25.000 (500 km2)
• Tota França a l'IGN 1:100.000 precarregada a la memòria interna
• Mapa Europe Open Street Map™ (vector) precarregat a l'Ultra
• -50% de descompte en la compra de programari Land/Air (versió completa)
• Targeta MicroSD de 8 GB
• Carregador de xarxa
• Cable micro USB per a connexió a PC
• Rellotge de polsera
• Portabicicletes
• Cordó amb llapis
• Protector de pantalla
• Guia ràpida
Accessoris disponibles:
• Maleta de transport
• pel·lícula protectora
• Sensor de velocitat/cadència
• carregador d'emergència
Tres bon produit.
Tres bonne qualité pour ce GPS avec cardio. Livraison rapide