T020008
Montre GPS TwoNav Ultra avec ceinture de fréquence cardiaque
Ultra to bardzo lekki zegarek GPS dedykowany do wielu aktywności sportowych (wędrówki, jazda na rowerze, bieganie, wspinaczka górska, narciarstwo itp.).
Mała i wytrzymała, posiada bardzo zaawansowaną technologię oraz szeroką gamę akcesoriów (opcji).
• Bardzo lekki: 98 g
• Odporność na wodę i wstrząsy (IP67)
• 2'' transfleksyjny ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości 240x320 pikseli
• Orientacja pozioma lub pionowa
• Wysokościomierz barometryczny i kompas elektroniczny
• Duża autonomia: do 12 godzin w zależności od trybu
• Komunikacja ANT+™ i Bluetooth
• Połączenie microUSB
• Nieograniczone ścieżki, trasy i punkty orientacyjne
• Kompatybilność map Navionics™

2 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 98g (w zestawie bateria) |
| Wymiar | 51 x 73 x 23 mm |
| Ekran | Dotyk transfleksyjny (2”) |
| Rezolucja | 240 x 320 pikseli |
| Certyfikat | IP67 |
| Instrumenty | Wysokościomierz barometryczny i kompas elektroniczny, kompas cyfrowy, akcelerometr, sygnały dźwiękowe |
| Bateria | Li-ion 1300 mah |
| Autonomia | Od 9:00 do 12:00 w zależności od trybu |
| procesor | ARM 533 MHz |
| Czytnik kart microSD | 8 GB w zestawie (karta microSD zgodna z 32 GB) |
| Połączenie z komputerem | Micro USB |
TwoNav Ultra + ceinture cardio fréquencemètre:
Ultra to zegarek GPS, który integruje mapę IGN całej Francji na 1:100 000, a także 5 darmowych kafelków z IGN France na 1:25 000 (500 km²).
Ważący zaledwie 98g, jego lekkość jest prawdziwym plusem, nie spowoduje dyskomfortu podczas uprawiania sportu.
Ultra ma 2-calowy ekran transfleksyjny, widoczny w bezpośrednim świetle słonecznym i 4 przyciski do intuicyjnej obsługi, nawet z mokrymi rękami lub w rękawiczkach.
Jego wydajna bateria 1300 mAh zapewnia do 12 godzin pracy na baterii w zależności od trybu.
Dołączona karta MicroSD o pojemności 8 GB (w razie potrzeby kompatybilna z 32 GB) umożliwia nagrywanie śladów oraz danych treningowych.
Zegarek Ultra Twonav jest wyposażony w technologię ANT+™, która optymalizuje Twój trening i stale poprawia Twoje wyniki (rejestrowanie Twojej wydajności). Podwójny pas do pomiaru tętna i czujnik rytmu/prędkości są dostępne jako opcje.
Zawarte w tym pakiecie:
• Ultra-GPS
• Podwójny pas do pomiaru tętna
• Pobierz kod do dołączonych map
• 5 darmowych płytek z IGN France na 1: 25 000 (500 km2)
• Cała Francja przy 1:100 000. IGN wstępnie załadowana w pamięci wewnętrznej
• Mapa Europy Open Street Map™ (wektorowa) wstępnie załadowana na Ultra
• -50% zniżki na zakup oprogramowania Land/Air (pełna wersja)
• Karta microSD o pojemności 8 GB
• Ładowarka sieciowa
• Kabel Micro USB do połączenia z komputerem
• Zegarek na rękę
• Stojak na rowery
• Sznurowadło z rysikiem
• Ochrona ekranu
• Szybka porada
Dostępne akcesoria:
• Pokrowiec
• folia ochronna
• Czujnik prędkości/kadencji
• ładowarka awaryjna
Tres bon produit.
Tres bonne qualité pour ce GPS avec cardio. Livraison rapide