T020002
GPS TwoNav Anima+ bicykel / túra / loď
Po Anime je tu najnovšie prenosné GPS TwoNav určené na outdoorové aktivity.
Anima+ je GPS pre najnáročnejších športovcov, ktorí chcú získať presné merania v reálnom čase: rýchlosť, kadenciu a srdcový tep.
Použitie režimu prežitia vám umožní používať GPS 22 hodín.
• Veľkosť: 63 x 112 x 23 mm - Hmotnosť: 144 g (vrátane batérie)
• Transflexná dotyková obrazovka (3'')
• Rozlíšenie 240 x 400 pixelov
• GPS čip: UBLOX Max-7Q
• Batéria: Li-Ion 1 450 mAh
• CPU: ARM 664 MHz
• Interná flash pamäť: 4 GB
• Technológia ANT+TM
• 3D elektronický kompas
• Výškomerný barometer
• Reproduktor: 1W (hlasové navádzanie)
• Čítačka kariet MicroSD: až 32 GB
• Pripojenie k PC: MicroUSB
• Nárazuvzdorné a vodotesné IPX7
• Podporované teploty: -10°C ~ 60°C

90 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 144 g (vrátane batérie) |
| Rozmer | 63 x 112 x 23 mm |
| Obrazovka | Transflexný dotyk (3”) |
| Rozhodnutie | 240 x 400 pixelov |
| Certifikácia | IPX7 |
| Nástroje | Kompas, barometer, akcelerometer... |
| GPS čip | UBLOX Max-7Q |
| Batéria | Li-Ion 1 430 mAh |
| Autonómia | (energetické režimy): Štandardný (12h) / Ekonomický (14h) / Prežitie (22h) |
| CPU | ARM 664 MHz |
| Interná flash pamäť | 4 GB |
| Čítačka kariet MicroSD | Až 32 GB (kompatibilné s kartami microSD) |
| Pripojenie PC | MicroUSB |
TwoNav Anima+:
Anima+ je GPS, ktoré integruje IGN mapu celého Francúzska na 1:100000, ako aj 5 dlaždíc IGN France na 1:25000 (500 km²).
TwoNav Anima+ vám umožní pripojiť akýkoľvek typ snímača kompatibilného s technológiou ANT+™ a získať tak údaje o rýchlosti, kadencii a srdcovej frekvencii v reálnom čase. Na konci tréningu môžete analyzovať výsledky porovnaním s výsledkami vašich predchádzajúcich výletov. Okrem toho má TwoNav Anima+ mnoho alarmov, ktoré môžete spustiť, aby ste neprekročili limity, ktoré ste si sami nastavili.
TwoNav Anima+ je certifikovaný ANT+™ a je dokonale kompatibilný s nasledujúcimi nástrojmi ANT+: snímač pulzu, snímač kadencie, snímač rýchlosti a sada snímačov rýchlosti/kadencie.
TwoNav Anima+ je vybavená vymeniteľnou batériou s 12-hodinovou autonómiou, aby zvládla aj tie najdlhšie tréningy a výlety bez nutnosti dobíjania GPS. V prípade núdze si môžete aktivovať aj režim spotreby „prežitie“, ktorý vám vďaka intervalu pripojenia 5 minút umožní používať vaše zariadenie 22 hodín.
S cieľom poskytnúť lepšiu plynulosť obsahuje procesor TwoNav Anima+ mnoho vylepšení, ktoré vám umožnia rýchlejšiu navigáciu z hlavného menu a/alebo z akejkoľvek mapy. Okrem toho má 4 GB pamäť, na ktorú si okrem iného môžete uložiť veľké množstvo trás, trasových bodov, trás, itinerárov.
Zahrnuté v tomto balení:
• 5 voľných dlaždíc od IGN France v pomere 1:25 000. (500 km2)
• Celé Francúzsko pri 1:100 000. IGN predinštalované vo vnútornej pamäti
• Bezplatná vektorová mapa sveta Open Street Map™ (na stiahnutie)
• -50% zľava na nákup softvéru Land/Air (plná verzia)
• Batéria
• Kolískové zariadenie
• USB kábel na pripojenie k PC (USB-MicroUSB)
• Stojan na bicykle
• Sieťová nabíjačka
• Pulzometer (možno objednať ako voliteľné príslušenstvo)
• Senzor kadencie/rýchlosti (možno objednať ako voliteľné príslušenstvo)
Dostupné príslušenstvo:
• Kufrík
• Taška na prenášanie
• Držiak na upevnenie bicykla
• Náhradná batéria (1450 mAh)
• Batériový adaptér
• Sieťová nabíjačka
• Záložná nabíjačka
Avis Anima+
Livraison rapide. Très bon produit associé au logiciel land,facilité d'utilisation, bref indispensable en reconnaissance de parcours.
Pascal
Livraison rapide en main propre sur Grenoble.
Appareil simple d'utilisation pour la rando. Par contre, pour le vélo ou la voiture, la recherche de sa destination par nom n'est pas très efficace.
Très bon produit et service
le produit idéal pour la rando VTT, avec Land et les cartes IGN 1/25000, c'est une nouvelle rando à chaque sortie.
Livraison en 48h rien à dire
avis anima
Une fois les habitudes prises, ce GPS avec fonds de cartes précises a révolutionné mes manières de randonner, à pied, en VTT et en vélo de route, surtout pour réaliser des parcours totalement inédits dans des régions mal connues : la seule limite reste bien sûr l'exactitude des cartes
Bon produit
Acheté récemment entièrement satisfait