T020002
GPS TwoNav Anima+ rothar / hike / mara
Tar éis an Anima, seo an GPS iniompartha TwoNav is déanaí atá tiomnaithe do ghníomhaíochtaí lasmuigh.
Is GPS é an Anima+ do na lúthchleasaithe is déine ar mian leo tomhais bheachta a fháil i bhfíor-am: luas, dúnta agus ráta croí
Trí mhodh marthanais is féidir leat an GPS a úsáid ar feadh 22 uair an chloig.
• Méid: 63 x 112 x 23 mm - Meáchan: 144 g (ceallraí san áireamh)
• Scáileán tadhaill trasfhreagrach (3'')
• Taifeach 240x400 picteilín
• Sliseanna GPS: UBLOX Max-7Q
• Battery: Li-Ion 1,450 mAh
• LAP: ARM 664 Mhz
• Cuimhne flash inmheánach: 4GB
• Teicneolaíocht ANT+TM
• Compás leictreonach 3d saor in aisce,
• Baraiméadar altimetric
• Cainteoir: 1W (treoir ghutha)
• Léitheoir cárta MicroSD: suas le 32 GB
• Nasc PC: MicroUSB
• Shockproof agus IPX7 uiscedhíonach
• Teochtaí tacaithe: -10°C ~ 60°C

90 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 144g (ceallraí san áireamh) |
| Toise | 63 x 112 x 23 mm |
| Scáileán | Tadhaill Trasfhreagrach (3”) |
| Rún | 240x400 picteilín |
| Deimhniú | IPX7 |
| Ionstraimí | Compás, baraiméadar, méadair luasghéaraithe... |
| Sliseanna GPS | UBLOX Max-7Q |
| Ceallraí | Li-Ion 1,430 mAh |
| Féinriail | (modhanna fuinnimh): Caighdeán (12h) / Geilleagar (14h) / Marthanais (22h) |
| LAP | ARM 664 MHz |
| Cuimhne flash inmheánach | 4 GB |
| Léitheoir cárta microsd | Suas le 32 GB (cártaí MicroSD comhoiriúnach) |
| Nasc ríomhaire | MicroUSB |
TwoNav Anima+:
Is GPS é an Anima+ a chomhtháthaíonn léarscáil IGN den Fhrainc ar fad ag 1:100000th, chomh maith le 5 thíl IGN France ag 1:25000th (500km²).
Ligfidh TwoNav Anima+ duit braiteoir de chineál ar bith atá comhoiriúnach le teicneolaíocht ANT+™ a nascadh agus dá bhrí sin sonraí luais, dúnta agus ráta croí a bheith agat i bhfíor-am. Ag deireadh do chuid oiliúna, is féidir leat na torthaí a anailísiú trí iad a chur i gcomparáid leis na cinn a bhí agat roimhe seo. Ina theannta sin, tá go leor aláraim ar an TwoNav Anima+ ar féidir leat a chur i ngníomh ionas nach sáróidh tú na teorainneacha atá socraithe agat duit féin.
Tá TwoNav Anima+ deimhnithe ag ANT+™ agus luíonn sé go foirfe leis na huirlisí ANT+ seo a leanas: braiteoir cuisle, braiteoir deiridh, braiteoir luais agus tacar braiteoir luais/deireadh.
Tá ceallraí in-athsholáthair ar an TwoNav Anima+ le neamhspleáchas 12 uair an chloig chun déileáil leis na seisiúin oiliúna agus na turais is faide, gan gá an GPS a athluchtú. I gcás éigeandála, is féidir leat an modh tomhaltais "marthanais" a ghníomhachtú freisin a ligfidh duit do ghléas a úsáid ar feadh 22 uair an chloig, a bhuíochas le eatramh ceangail de 5 nóiméad.
Agus é mar aidhm sreabhach níos fearr a sholáthar, ionchorpraíonn an próiseálaí TwoNav Anima+ go leor feabhsuithe a ligfidh duit nascleanúint níos tapúla ón bpríomhroghchlár agus/nó ó aon léarscáil. Ina theannta sin, tá cuimhne 4 GB aige ar ar féidir leat líon mór rianta, pointí bealaigh, bealaí, leabhair bóithre, i measc daoine eile a shábháil.
San áireamh sa phacáiste seo:
• 5 thíl saor in aisce ó IGN France ag 1: 25,000th (500 km2)
• An Fhrainc ar fad ag 1:100,000ú IGN réamhluchtaithe ar an gcuimhne inmheánach
• Léarscáil an domhain veicteoir saor in aisce, íoslódáil
• -50% de thalamh ar cheannach bogearraí Land/Aer (leagan iomlán)
• Ceallraí
• Gléas cradle
• Cábla USB le haghaidh nasc PC (USB-MicroUSB)
• Raca rothar
• Príomhlíonra charger
• Pulsometer (le hordú mar rogha)
• Braiteoir caolais/luas (le hordú mar rogha)
Gabhálais ar fáil:
• Cás ag iompar
• Mála iompair
• Lúibín gléasta rothar
• Ceallraí spártha (1450mAh)
• Adapter ceallraí
• Príomhlíonra charger
• charger cúltaca
Avis Anima+
Livraison rapide. Très bon produit associé au logiciel land,facilité d'utilisation, bref indispensable en reconnaissance de parcours.
Pascal
Livraison rapide en main propre sur Grenoble.
Appareil simple d'utilisation pour la rando. Par contre, pour le vélo ou la voiture, la recherche de sa destination par nom n'est pas très efficace.
Très bon produit et service
le produit idéal pour la rando VTT, avec Land et les cartes IGN 1/25000, c'est une nouvelle rando à chaque sortie.
Livraison en 48h rien à dire
avis anima
Une fois les habitudes prises, ce GPS avec fonds de cartes précises a révolutionné mes manières de randonner, à pied, en VTT et en vélo de route, surtout pour réaliser des parcours totalement inédits dans des régions mal connues : la seule limite reste bien sûr l'exactitude des cartes
Bon produit
Acheté récemment entièrement satisfait