T020002
GPS TwoNav Anima+ rower / pieszy / morski
Po Anima, oto najnowszy przenośny GPS TwoNav dedykowany do aktywności na świeżym powietrzu.
Anima+ to GPS dla najbardziej wymagających sportowców, którzy chcą uzyskać precyzyjne pomiary w czasie rzeczywistym: prędkość, kadencję i tętno
Korzystanie z trybu przetrwania pozwala na korzystanie z GPS przez 22 godziny.
• Rozmiar: 63 x 112 x 23 mm - Waga: 144 g (z baterią)
• Transfleksyjny ekran dotykowy (3'')
• Rozdzielczość 240x400 pikseli
• Układ GPS: UBLOX Max-7Q
• Bateria: Li-Ion 1450 mAh
• Procesor: ramię 664 MHz
• Wewnętrzna pamięć flash: 4 GB
• Technologia ANT+TM
• Kompas elektroniczny 3D
• Barometr wysokościowy
• Głośnik: 1W (przewodnik głosowy)
• Czytnik kart microSD: do 32 GB
• Połączenie z komputerem: MicroUSB
• Odporny na wstrząsy i wodoodporny IPX7
• Obsługiwane temperatury: -10°C ~ 60°C

90 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 144g (z baterią) |
| Wymiar | 63 x 112 x 23 mm |
| Ekran | Dotyk transfleksyjny (3”) |
| Rezolucja | 240 x 400 pikseli |
| Certyfikat | IPX7 |
| Instrumenty | Kompas, barometr, akcelerometr... |
| Układ GPS | UBLOX Max-7Q |
| Bateria | Li-ion 1.430 mah |
| Autonomia | (tryby energetyczne): Standard (12h) / Economy (14h) / Survival (22h) |
| procesor | ARM 664 MHz |
| Wewnętrzna pamięć flash | 4 GB |
| Czytnik kart microSD | Do 32 GB (zgodne z kartami MicroSD) |
| Połączenie z komputerem | Micro USB |
TwoNav Anima+:
Anima+ to GPS, który integruje mapę IGN całej Francji na 1:100000, a także 5 płytek IGN France na 1:25000 (500km²).
TwoNav Anima+ umożliwia podłączenie dowolnego rodzaju czujnika zgodnego z technologią ANT+™, a tym samym posiadanie danych dotyczących prędkości, rytmu i tętna w czasie rzeczywistym. Pod koniec treningu możesz przeanalizować wyniki, porównując je z wynikami z poprzednich wycieczek. Ponadto TwoNav Anima+ posiada wiele alarmów, które możesz uruchomić, aby nie przekroczyć limitów, które sam sobie wyznaczyłeś.
TwoNav Anima+ posiada certyfikat ANT+™ i jest doskonale kompatybilny z następującymi narzędziami ANT+: czujnik tętna, czujnik rytmu, czujnik prędkości i zestaw czujników prędkości/kadencji.
TwoNav Anima+ jest wyposażony w wymienną baterię z 12-godzinną autonomią, aby poradzić sobie z najdłuższymi sesjami treningowymi i wycieczkami, bez konieczności ładowania GPS. W nagłych wypadkach możesz również aktywować tryb zużycia "przetrwania", który pozwoli Ci korzystać z urządzenia przez 22 godziny, dzięki interwałowi połączenia wynoszącemu 5 minut.
W celu zapewnienia lepszej płynności, procesor TwoNav Anima+ zawiera wiele ulepszeń, które pozwolą na szybszą nawigację z menu głównego i/lub dowolnej mapy. Dodatkowo posiada 4 GB pamięci, na której można zapisać m.in. dużą ilość śladów, waypointów, tras, roadbooków.
Zawarte w tym pakiecie:
• 5 darmowych płytek z IGN France na 1: 25 000 (500 km2)
• Cała Francja przy 1:100 000. IGN wstępnie załadowana w pamięci wewnętrznej
• Bezpłatna wektorowa mapa świata Open Street Map™ (pobierz)
• -50% zniżki na zakup oprogramowania Land/Air (pełna wersja)
• Bateria
• Urządzenie do kołyski
• Kabel USB do połączenia z komputerem (USB-MicroUSB)
• Stojak na rowery
• Ładowarka sieciowa
• Pulsometr (do zamówienia jako opcja)
• Czujnik rytmu/prędkości (do zamówienia jako opcja)
Dostępne akcesoria:
• Pokrowiec
• Torba do noszenia
• Wspornik do montażu roweru
• Zapasowy akumulator (1450 mAh)
• Adapter baterii
• Ładowarka sieciowa
• Ładowarka zapasowa
Avis Anima+
Livraison rapide. Très bon produit associé au logiciel land,facilité d'utilisation, bref indispensable en reconnaissance de parcours.
Pascal
Livraison rapide en main propre sur Grenoble.
Appareil simple d'utilisation pour la rando. Par contre, pour le vélo ou la voiture, la recherche de sa destination par nom n'est pas très efficace.
Très bon produit et service
le produit idéal pour la rando VTT, avec Land et les cartes IGN 1/25000, c'est une nouvelle rando à chaque sortie.
Livraison en 48h rien à dire
avis anima
Une fois les habitudes prises, ce GPS avec fonds de cartes précises a révolutionné mes manières de randonner, à pied, en VTT et en vélo de route, surtout pour réaliser des parcours totalement inédits dans des régions mal connues : la seule limite reste bien sûr l'exactitude des cartes
Bon produit
Acheté récemment entièrement satisfait