Polo-statický push + 9 mm Petzl lano
Ultra-rezistentné polo-statické lano s priemerom 9 mm na kaňonovanie a spleológiu.
Privilegované praktiky:
-Praktika nezávislá od kaňonu
-Nezávislá prax špeleológie
-hiscenie
Push + je ultra-rezistentné polo-statické lano s priemerom 9 mm, určené na nezávislú prax kaňonovania a spleológie.
Ponúka dobrú priľnavosť a optimálny pomer hmotnosti/odporu vďaka hybridnej konštrukcii polyetylénového plášťa s vysokou hustotou (PEHD).
Farba: oranžová
K dispozícii v 4 dĺžkach:
- v bábike: 40, 60 a 70 metrov
- Vo veľkom: 200 metrov

1999 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Materiály | Polyamid / polyetylén s vysokou hustotou |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikácie | EC v roku 1891 Typ B / Uiaa |
| Typ | polostatický |
| Priemer | 9 mm |
| Dĺžka | 40m / 60 m / 70 m / 200 m |
| Hmotnosť na meter | 54 g |
| Statické predĺženie | 3,1 % |
| Odolný proti roztrhnutiu | 23 kN (14 kN s uzlom za osem) |
| Sila šoku | 4,5 kN |
| UIAA počet pádov faktor | 1: 10 |
| Stavebníctvo | 32 cievok |
| Percento puzdra | 42% |
| Referencia výrobcu | R040AA0X |
Špecifiká push lana +9 mm petzl:
• Sa construction permet une bonne préhension et un bon contrôle de la descente.
• Semi-statické lano s dobrou priľnavosťou pre nezávislú prax kaňonovania a spleológie alebo na zdvíhanie:
- Everflex Liečba: Liečba a opletenie, vďaka čomu je lano homogénnejšie, poskytuje vynikajúcu priľnavosť a neustálu manipuláciu v priebehu času
- Dobrá kontrola zostupu, vďaka jeho konštrukcii, ktorá poskytuje dobrú priľnavosť
- Veľká kompaktnosť a enkitage uľahčovali jeho priemer a flexibilitu
• Optimálny pomer hmotnosti/odporu:
- Vynikajúca odolnosť proti oderu vďaka hybridnej konštrukcii polyamidu a polyetylénového puzdra s vysokou hustotou (PEHD)
- Udržiavanie flexibility lana, ktorá pomáha predĺžiť životnosť
• Rôzne povrchové úpravy v závislosti od dĺžky:
- Dĺžka 40, 60 a 70 metrov dodaných na použitie, vďaka stúpaniu HOB, identifikácii stredu lana stredného značky a povrchu ultrazvukových cieľových koncov.
Tieto dĺžky integrujú maržu, aby sa kompenzovalo stiahnutie lana počas prvého použitia.
- Dĺžka 200 metrov, zabalená vo veľkom v lepenke, aby bola schopná optimalizovať dĺžky v závislosti od použitia