Brú leath-statach + 9 mm petzl rópa
Trastomhas leath-statach ultra-resistant 9 mm ar trastomhas do chanyoning agus do Speleology.
Cleachtais faoi phribhléid:
-Tá chleachtadh neamhspleách ar chanyoning
-Cleachtas neamhspleách Speleology
-Hissage
Is rópa leath-statach atá frithsheasmhach in aghaidh an trastomhas é PUSP +, atá beartaithe le haghaidh cleachtadh neamhspleách ar chanyoning agus ar Speleology.
Tairgeann sé greim maith agus cóimheas meáchain/friotaíochta is fearr, a bhuí le tógáil hibrideach a sheath poileitiléin ard -dlúis (PEHD).
Dath: Oráiste
Ar fáil i 4 fhaid:
- I doll: 40, 60 agus 70 méadar
- ar an mórchóir: 200 méadar

1999 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Ábhair | Polaimíd / poileitiléin ard -dlúis |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE i 1891 Cineál B / UIAA |
| Cineál | leathstatach |
| Trastomhas | 9 mm |
| Fad | 40m / 60 m / 70 m / 200 m |
| Meáchan in aghaidh an mhéadair | 54 g |
| Fadú statach | 3.1 % |
| Stróic resistant | 23 kN (14 kN le cniotáil in ocht) |
| Neart turraing | 4,5 kN |
| Fachtóir líon na dtiteann UIAA | 1: 10 |
| Tógáil | 32 eiteáin |
| Céatadán an truaill | 42% |
| Tagairt monaróir | R040AA0X |
Sainiúlachtaí an rópa brú +9 mm petzl:
• Sa construction permet une bonne préhension et un bon contrôle de la descente.
• Téad leath-statach le greim mhaith ar chleachtas neamhspleách canónta agus speleology nó le haghaidh ardaitheoir:
- Cóireáil Everflex: Cóireáil agus Braiding ag déanamh an rópa níos aonchineálaí, ag soláthar greim agus láimhseáil leanúnach den scoth le himeacht ama
- Dea -smacht ar an ghinealach, a bhuíochas dá thógáil ag soláthar greim maith
- D'éascaigh dlúthbhaint agus enkitage a thrastomhas agus a solúbthacht
• An cóimheas meáchain/friotaíochta is fearr:
- Friotaíocht abrasion den scoth, a bhuí le tógáil hibrideach an truaill poileitiléin polaimíde agus ard -dlúis (PEHD)
- Solúbthacht an rópa a choinneáil ag cuidiú le saolré a leathnú
• Bailchríocha difriúla ag brath ar an fad:
- Fad 40, 60 agus 70 méadar a seachadadh le húsáid, a bhuí leis an gclog, a bhuíochas leis an gclog, le haithint lár an rópa lár -mharcála agus deireadh a chur le bailchríoch ultrasonaic.
Comhtháthaíonn na faid seo corrlach chun cúiteamh a dhéanamh ar aistarraingt an rópa le linn na gcéad úsáidí.
- Fad 200 méadar, pacáistithe i mbulc i gcairtchlár, le bheith in ann faid a bharrfheabhsú ag brath ar an úsáid