G020012
Cyklistický počítač Garmin Edge 520 GPS
Edge 520 Garmin je cyklopočítač, ktorý v sebe integruje všetky funkcie pre tréning súťažných cyklistov.
• Kompaktný (4,9 x 7,3 x 2,1 cm) a ľahký (60 g)
• Farebný displej s vysokým rozlíšením 200 x 265 pixelov
• Jednoduché použitie pomocou 7 tlačidiel
• GPS čip a Glonass (geolokačný systém) pre optimálnu presnosť
• Segmenty Strava v reálnom čase
• Tréningové funkcie ponúkané s ANT+ kompatibilným trénerom
• Kompatibilné s príslušenstvom ANT+ (snímače rýchlosti, kadencie, výkonu, srdcového tepu...)
• Pripojené funkcie: monitorovanie v reálnom čase (LiveTrack), Smart Notifications, zdieľanie na sociálnych sieťach, počasie
• Ukladanie údajov do počítača (Garmin Connect™)
• Výdrž batérie 15 hodín
GPS Garmin USA

99 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 60 g |
| Rozmery | 4,9 x 7,3 x 2,1 cm |
| Obrazovka | Farebná obrazovka s rozmermi 3,5 x 4,7 cm |
| Rozhodnutie | 200 x 265 pixelov |
| Batéria | lítium-iónové dobíjacie |
| Autonómia | do 15:00 hod. |
| Trasové body | 200 |
| Trasy | 100 kurzov |
| Pamäť | história až 200 hodín |
| Utesnenie | IPX7 |
| Referencia výrobcu | 010-01368-00 |
Edge 520 je kompletný cyklopočítač.
S aerodynamickým profilom má farebnú obrazovku s vysokým rozlíšením, množstvo údajov o aktivite, ako aj prepojené funkcie.
PRACOVNÝ
Navigácia sa vykonáva pomocou 7 tlačidiel umiestnených rozumne na pulte.
UMIESTNENIE GPS
Edge 520 ťaží z mimoriadne presného určovania polohy aj v náročných prostrediach vďaka duálnej satelitnej podpore pre GPS a GLONASS (globálny navigačný satelitný systém, ruský geopozičný systém).
OBRAZOVKA
Počítadlo je vybavené farebným displejom s dobrým rozlíšením (200 × 265 pixelov) a je dobre čitateľné bez ohľadu na jas.
PRIPOJENÝ METER
Edge 520 sa dá prepojiť so senzormi ANT+: cyklistický radar, svetlá Varia, senzory srdcového tepu, senzory rýchlosti...
Po spárovaní s ANT+ kompatibilným trénerom ponúka sadu tréningových funkcií, zobrazenie údajov a ovládanie.
Pri práci s meračom výkonu ponúka sadu doplnkových funkcií, ako je funkčný prahový výkon (FTP) a meranie vo wattoch/kg.
KOMPATIBILNÉ SNÍMAČE (ANT+)
Edge 520 je kompatibilný s výbavou Garmin, pásom na meranie srdcového tepu, snímačom kadencie a snímačom rýchlosti.
BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIA
Môžete odosielať a získavať svoje trasy, ako aj sťahovať všetky svoje údaje a analyzovať ich vo svojom počítači (Garmin Connect).
Edge 520 obsahuje sledovanie LiveTrack v reálnom čase (pomocou mobilnej aplikácie Garmin Connect) a inteligentné upozornenia (zobrazuje e-maily, textové správy a ďalšie upozornenia, ktoré dostanete, keď ho spárujete s kompatibilným telefónom).
AUTONÓMIA
GPS používa nabíjateľnú batériu a poskytuje 15-hodinovú výdrž batérie.
Zahrnuté v tomto balení:
• Počítač GPS Edge 520
• Držiaky rýchlomera (štandardné a predĺžené vpredu)
• USB kábel
• Fixácia
• Dokumentácia