G020012
Garmin Edge 520 Ríomhaire Rothar GPS
Is ríomhaire rothaíochta é an Edge 520 Garmin a chomhtháthaíonn na gnéithe go léir le haghaidh cleachtadh rothaithe iomaíocha.
• Dlúth (4.9 x 7.3 x 2.1 cm) agus éadrom (60 g)
• 200 x 265 picteilín taispeáint dath ardtaifigh
• Éasca le húsáid le 7 cnaipí
• Sliseanna GPS agus Glonass (córas geolocation) le haghaidh cruinneas optamach
• Deighleoga Strava fíor-ama
• Tairgtear gnéithe oiliúna le hoiliúnóir atá comhoiriúnach le ANT+
• Ag luí le gabhálais ANT+ (luas, deireadh, cumhacht, braiteoirí ráta croí ...)
• Gnéithe nasctha: monatóireacht fíor-ama (LiveTrack), Fógraí Cliste, roinnt ar líonraí sóisialta, aimsir
• Do shonraí á sábháil ar ríomhaire (Garmin Connect™)
• Saol ceallraí 15 uair an chloig
GPS Garmin Stáit Aontaithe Mheiriceá

99 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 60 g |
| Toisí | 4,9 x 7,3 x 2,1 cm |
| Scáileán | Scáileán datha 3.5 x 4.7 cm |
| Rún | 200x265 picteilín |
| Ceallraí | litiam-ian rechargeable |
| Féinriail | go dtí 3 p.m. |
| Pointí bealaigh | 200 |
| Bealaí | 100 cúrsa |
| Cuimhne | stair suas le 200 uair an chloig |
| Séalaithe | IPX7 |
| Tagairt monaróir | 010-01368-00 |
Is ríomhaire timthriall iomlán é an Edge 520.
Le próifíl aerodinimiciúil, tá scáileán dath ardtaifigh aige, an iliomad sonraí gníomhaíochta chomh maith le feidhmiúlachtaí nasctha.
OIBREACHA
Déantar an loingseoireacht trí úsáid a bhaint as 7 gcnaipe a chuirtear go tuisceanach ar an gcuntar.
SUÍOMH GPS
Baineann an Edge 520 leas as suíomh thar a bheith beacht, fiú i dtimpeallachtaí deacra a bhuíochas le tacaíocht dé-satailíte do GPS agus GLONASS (Córas Domhanda um Loingseoireacht Satailíte, córas geoshuímh na Rúise).
Scáileán
Feistithe le scáileán datha, ar dhea-réiteach (200×265 picteilín), tá an cuntar an-inléite is cuma cé chomh gile é.
MÉADAIR CHEANGAILTE
Is féidir leis an Edge 520 nascadh le braiteoirí ANT+: radar rothar, soilse Varia, braiteoirí ráta croí, braiteoirí luais ...
Tairgeann sé sraith gnéithe oiliúna, taispeáint sonraí agus rialú nuair a dhéantar iad a phéireáil le hoiliúnóir atá comhoiriúnach le ANT+.
Nuair a bhíonn mé ag obair le méadar cumhachta, cuireann sé sraith de ghnéithe breise ar fáil, mar shampla Cumhacht Tairseach Feidhmeach (FTP) agus tomhas Watts/Kg.
Braiteoirí COMHoiriúnacha (ANT+)
Tá an Edge 520 comhoiriúnach le trealamh Garmin, crios monatóireachta ráta croí, braiteoir cadence agus braiteoir luais.
TEAGMHÁLACHA Gan Sreang
Is féidir leat do bhealaí a sheoladh agus a aisghabháil chomh maith le do shonraí go léir a íoslódáil chun anailís a dhéanamh orthu ar do ríomhaire (Garmin Connect).
Tá rianú fíor-ama LiveTrack ag an Edge 520 (ag baint úsáide as an aip Garmin Connect Mobile) agus Fógraí Cliste (ríomhphoist, teachtaireachtaí téacs agus foláirimh eile a fhaigheann tú nuair a phéireálann tú é le fón comhoiriúnach) a thaispeáint.
Uathrialach
Úsáideann an GPS ceallraí rechargeable agus soláthraíonn sé 15 uair an chloig de shaol na ceallraí.
San áireamh sa phacáiste seo:
• Ríomhaire GPS Edge 520
• lúibíní luasmhéadair (aghaidh caighdeánach agus leathnaithe)
• Cábla USB
• Fosúchán
• Doiciméadúchán