G020012
Υπολογιστής GPS Garmin Edge 520 Bike
Ο Edge 520 Garmin είναι ένας υπολογιστής ποδηλασίας που ενσωματώνει όλες τις δυνατότητες για την εξάσκηση ανταγωνιστικών ποδηλατών.
• Συμπαγές (4,9 x 7,3 x 2,1 cm) και ελαφρύ (60 g)
• Έγχρωμη οθόνη 200 x 265 pixel υψηλής ανάλυσης
• Εύκολο στη χρήση με 7 κουμπιά
• Τσιπ GPS και Glonass (σύστημα γεωεντοπισμού) για βέλτιστη ακρίβεια
• Τμήματα Strava σε πραγματικό χρόνο
• Λειτουργίες εκπαίδευσης που προσφέρονται με εκπαιδευτή συμβατό με ANT+
• Συμβατό με αξεσουάρ ANT+ (αισθητήρες ταχύτητας, ρυθμού, ισχύος, καρδιακών παλμών...)
• Συνδεδεμένες λειτουργίες: παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο (LiveTrack), Έξυπνες ειδοποιήσεις, κοινή χρήση σε κοινωνικά δίκτυα, καιρός
• Αποθήκευση των δεδομένων σας σε υπολογιστή (Garmin Connect™)
• Διάρκεια μπαταρίας 15 ωρών
GPS Garmin ΗΠΑ

99 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 60 g |
| Διαστάσεις | 4,9 x 7,3 x 2,1 cm |
| Οθόνη | Έγχρωμη οθόνη 3,5 x 4,7 cm |
| Ανάλυση | 200 x 265 pixel |
| Μπαταρία | επαναφορτιζόμενη με ιόντα λιθίου |
| Αυτονομία | μέχρι τις 3 μ.μ. |
| Σημεία διαδρομής | 200 |
| Διαδρομές | 100 μαθήματα |
| Μνήμη | ιστορικό έως 200 ώρες |
| Στεγανοποίηση | IPX7 |
| Αναφορά κατασκευαστή | 010-01368-00 |
Ο Edge 520 είναι ένας υπολογιστής πλήρους κύκλου.
Με αεροδυναμικό προφίλ, διαθέτει έγχρωμη οθόνη υψηλής ανάλυσης, πλήθος δεδομένων δραστηριότητας καθώς και συνδεδεμένες λειτουργίες.
ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ
Η πλοήγηση γίνεται χρησιμοποιώντας 7 κουμπιά τοποθετημένα με σύνεση στον πάγκο.
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ GPS
Το Edge 520 επωφελείται από τον εξαιρετικά ακριβή εντοπισμό θέσης, ακόμη και σε δύσκολα περιβάλλοντα, χάρη στη διπλή δορυφορική υποστήριξη για GPS και GLONASS (Παγκόσμιο Δορυφορικό Σύστημα Πλοήγησης, Ρωσικό σύστημα γεωεντοπισμού).
ΟΘΟΝΗ
Εξοπλισμένος με έγχρωμη οθόνη, καλής ανάλυσης (200×265 pixels), ο μετρητής είναι ευανάγνωστος ανεξάρτητα από τη φωτεινότητα.
ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ ΜΕΤΡΗΤΗΣ
Το Edge 520 μπορεί να συνδεθεί με αισθητήρες ANT+: ραντάρ ποδηλάτου, φώτα Varia, αισθητήρες καρδιακών παλμών, αισθητήρες ταχύτητας...
Προσφέρει μια σειρά από λειτουργίες προπόνησης, εμφάνιση δεδομένων και έλεγχο όταν συνδυάζεται με εκπαιδευτή συμβατό με ANT+.
Όταν εργάζεστε με μετρητή ισχύος, προσφέρει ένα σύνολο πρόσθετων λειτουργιών, όπως Λειτουργική ισχύ κατωφλίου (FTP) και μέτρηση Watt/Kg.
ΣΥΜΒΑΤΟΙ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ (ANT+)
Το Edge 520 είναι συμβατό με εξοπλισμό Garmin, ζώνη παρακολούθησης καρδιακών παλμών, αισθητήρα ρυθμού και αισθητήρα ταχύτητας.
ΑΣΥΡΜΑΤΕΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
Μπορείτε να στείλετε και να ανακτήσετε τις διαδρομές σας καθώς και να κατεβάσετε όλα τα δεδομένα σας για να τα αναλύσετε στον υπολογιστή σας (Garmin Connect).
Το Edge 520 διαθέτει παρακολούθηση LiveTrack σε πραγματικό χρόνο (χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Garmin Connect Mobile) και Έξυπνες ειδοποιήσεις (εμφάνιση email, μηνυμάτων κειμένου και άλλες ειδοποιήσεις που λαμβάνετε όταν το αντιστοιχίζετε με ένα συμβατό τηλέφωνο).
ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ
Το GPS χρησιμοποιεί επαναφορτιζόμενη μπαταρία και παρέχει 15 ώρες διάρκεια ζωής της μπαταρίας.
Περιλαμβάνεται σε αυτό το πακέτο:
• Υπολογιστής GPS Edge 520
• Στηρίγματα ταχύμετρου (στάνταρ και εκτεταμένα εμπρός)
• καλώδιο USB
• Στερέωση
• Τεκμηρίωση