GPS Edge 1030 Garmin
Na výber 2 verzie:
- Edge 1030
- Edge 1030 - HRM Pack (monitor srdcovej frekvencie + snímače kadencie/rýchlosti)
Možnosť platby v 3 splátkach, opýtajte sa nás na contact@mgaffaires.com
GPS Garmin USA

399 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 123 g |
| Rozmery | 58 x 114 x 19 mm |
| Obrazovka | Obrazovka s uhlopriečkou 88,9 mm |
| Rozhodnutie | 282 x 470 pixelov |
| Batéria | lítium-iónové dobíjacie |
| Autonómia | do 20:00 hod. |
| Trasové body | 200 |
| Trasy | 100 kurzov |
| Pamäť | história až 200 hodín |
| Utesnenie | IPX7 |
| Referencia výrobcu | 010-01758-10 (Edge 1030) / 010-01758-11 (Edge 1030 en Pack) |