GPS Edge 1030 Garmin
2 leagan le roghnú astu:
- Imeall 1030
- Edge 1030 - Pacáiste HRM (monatóir ráta croí + braiteoirí dúnta / luais)
Deis íoc i 3 thráthchuid, cuir ceist orainn ag contact@mgaffaires.com
GPS Garmin Stáit Aontaithe Mheiriceá

399 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 123 g |
| Toisí | 58 x 114 x 19 mm |
| Scáileán | Scáileán trasnánach 88.9 mm |
| Rún | 282x470 picteilín |
| Ceallraí | litiam-ian rechargeable |
| Féinriail | go dtí 8 p.m. |
| Pointí bealaigh | 200 |
| Bealaí | 100 cúrsa |
| Cuimhne | stair suas le 200 uair an chloig |
| Séalaithe | IPX7 |
| Tagairt monaróir | 010-01758-10 (Imeall 1030) / 010-01758-11 (Imeall 1030 ga Pacáiste) |