Garmin Edge 1030 GPS
2 εκδόσεις για να διαλέξετε:
- Edge 1030
- Edge 1030 - Πακέτο HRM (παρακολούθηση καρδιακών παλμών + αισθητήρες ρυθμού/ταχύτητας)
Δυνατότητα πληρωμής σε 3 δόσεις, ρωτήστε μας στο contact@mgaffaires.com
GPS Garmin ΗΠΑ

399 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 123 g |
| Διαστάσεις | 58 x 114 x 19 mm |
| Οθόνη | Οθόνη με διαγώνιο 88,9 mm |
| Ανάλυση | 282 x 470 pixel |
| Μπαταρία | επαναφορτιζόμενη με ιόντα λιθίου |
| Αυτονομία | μέχρι τις 8 μ.μ. |
| Σημεία διαδρομής | 200 |
| Διαδρομές | 100 μαθήματα |
| Μνήμη | ιστορικό έως 200 ώρες |
| Στεγανοποίηση | IPX7 |
| Αναφορά κατασκευαστή | 010-01758-10 (Edge 1030) / 010-01758-11 (Edge 1030 Enpack) |