P030127
Fixo Duo Led 14 lampa (E63 L14)
Lampe à fixer sur un casque, la Fixo Duo Led 14 est une frontale à double foyer, halogène avec 14 leds, 3 modes d'éclairage constants (67 lumens)
• Čelovka na jaskyniarstvo
• Vodotesné svetlo, ktoré sa hodí na väčšinu prilieb
• Dodávané s adaptérovou doskou a vŕtacou šablónou pre prilby Ecrin a Vertex Petzl
• Nastaviteľné dvojité ohnisko s dvoma svetelnými zdrojmi (halogénová žiarovka + 14 LED ohnisko)
• Tri režimy svietenia
• Systém ovládania svetla
• Svetelný režim prežitia, keď sa vybijú batérie
• Výkon 67 lumenov
• Dosah osvetlenia: až 100 m
• Dlhá výdrž batérie: až 183 hodín

-2 Položka položky
Tento produkt už nie je dostupný
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 180 g |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikácie | CE |
| typ lúča | široký alebo zameraný |
| Maximálne množstvo svetla | 67 lumenov |
| Vzdialenosť max | 100 m |
| Maximálna autonómia | 183 hod |
| Vodeodolný | IP X8 (vodotesné do -1 m) |
| Jedlo | 4 batérie AA/LR6 alebo ACCU DUO (nie sú súčasťou balenia) |
| Kompatibilita batérie | 4 kôpky AA/LR6 |
| Referencia výrobcu | E63 L14 |
Svietidlo Fixo Duo Led 14 je svietidlo určené na jaskyniarstvo. Vodotesný, pripevňuje sa k väčšine prilieb.
Pre ideálne upevnenie na prilby Ecrin a Vertex Petzl je k dispozícii adaptérová doska a vŕtacia šablóna.
Lampa vybavená dvojitým nastaviteľným ohniskom má dva svetelné zdroje. Halogénová žiarovka poskytuje osvetlenie na veľké vzdialenosti so zaostreným lúčom a ohnisko 14 LED diód poskytuje osvetlenie blízkosti s výraznou autonómiou.
LED krb pracuje s tromi režimami svietenia a obsahuje systém regulácie, ktorý zaručuje stále svetlo bez ohľadu na stav nabitia batérií. Svetlo sa okamžite prepne do režimu prežitia, keď je úroveň batérie nízka.
• Lampa do každého terénu
- Robustná konštrukcia
- Vodotesné do -1 metra
• Dva výkonné zdroje svetla na výber v závislosti od poľných podmienok
- Halogénové zaostrenie pre diaľkové zaostrené osvetlenie s nastaviteľným priblížením
- Zaostrenie 14 LED diód pre osvetlenie v širokom okolí, s 3 režimami osvetlenia (maximálny, optimálny a ekonomický)
- Uzamykateľný spínač, aby sa zabránilo náhodnému spusteniu
• Éclairage de proximité constant (grande autonomie)
- 14 LED ohnisko, ktoré poskytuje konštantnú úroveň osvetlenia, kým nie sú batérie takmer vybité
- Automatické prepnutie do režimu prežitia, keď sú batérie takmer vybité
• Lampe simple d'utilisation
- Jediný spínač
- Nastaviteľný optický blok
• Inštalácia jednoduchá
- Doska adaptéra na prilbu je súčasťou dodávky
- Dodávaná vŕtacia šablóna pre prilby Ecrin a Vertex Petzl
• Má miesto pre náhradnú halogénovú žiarovku v optickej jednotke svietidla
• Svetelný výkon: